W ramach wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną w niedzielę 11 sierpnia 2019 r. podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 gościem był p. Gabriel Wiśniewski. Jest on absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Mławie w klasie skrzypiec. Absolwent Muzykologii Teoretycznej i Stosowanej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, instruktor klasy skrzypiec, fortepianu oraz gitary w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim. Członek zespołu „Moja Rodzina”. Repertuar koncertu: Luigi Boccherini – Menuet z kwintetu smyczkowego A-dur op. 13 nr 5, Ennio Morricone – Misja, Ennio Morricone – La Califfa, Jan Sebastian Bach – Aria na strunie G, Jan Sebastian Bach – Ave Maria i utwór przewidziany na bis: Jan Sebastian Bach – Bourree G dur.