Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Maj
PnWtŚrCzwPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
20 maja 2019 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA „C” 19.05.2019 Piąta niedziela Wielkanocy gromadz ... +++ 17 maja 2019 - Intencje Mszy Świętych 20.05.2019 – 26.05.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 maja 2019 - Dar na stulecie urodzin Jana Pawła II DOŁĄCZ DO PROJEKTU www.darna100.p ... +++ 16 maja 2019 - IV PIELGRZYMKA SŁUŻBY LITURGICZNEJ DIECEZJI PŁOCKIEJ IV Pielgrzymka Służby Liturgiczne ... +++ 14 maja 2019 - Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego IV Niedziela Wielkanocna – Niedzi ... +++ 13 maja 2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA „C” 12.05.2019 Czwarta niedziela wielkanocna to Ni ... +++ 13 maja 2019 - Intencje Mszy Świętych 13.05.2019 – 19.05.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 8 maja 2019 - Msza Święta w intencji maturzystów 05.05.2019 +++ 8 maja 2019 - Niedziela Biblijna – Trzecie Narodowe Czytanie Pisma Świętego 05.05.2019 +++ 8 maja 2019 - “Luter i rewolucja protestancka” 10 maja 2019 (piątek) o godz. 19.0 ... +++ webdesign

Intencje Mszy Świętych 2019

DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

20.05.19

16:30 Śp. Ludwika Obrębska oraz Wiesław Jóźwiak – 5. rocznica śmierci Ludwiki.
WTOREK

21.05.19

16:30 Śp. Eugeniusz Trzciński – 6. rocznica śmierci.
ŚRODA

22.05.19

16:30 Śp. Stefania Stępińska oraz Jadwiga, Józef, Jan i Stanisław Gniazdowscy.
CZWARTEK

23.05.19

16:30 Śp. Marianna i Aleksander Stryjewscy oraz Marianna Rutkowska.
PIĄTEK

24.05.19

16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – Msza Święta z okazji Dnia Matki, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.
SOBOTA

25.05.19

15:30 Śp. syn Stanisław Balkowski – 9. rocznica śmierci oraz rodzice Zofia, Leokadia i Władysław Balkowscy.
16:30 Śp. Jadwiga Szwejkowska – Msza Święta z okazji Dnia Matki.
17:00 Śp. Wiesława Dzielińska oraz Ryszard Dzieliński – Msza Święta z okazji rocznicy urodzin.
NIEDZIELA

26.05.19

10:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Bartosza i Tomasza Budnych z okazji 18. rocznicy urodzin.
12:00 Msza Święta za Parafian – Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu.
15:00 Śp. rodzice Krystyna i Gustaw Kamińscy oraz żona Mirosława Kamińska – rocznica śmierci Krystyny.
Śp. Teresa Tylińska – Msza Święta z okazji Dnia Matki.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

13.05.19

15:30 Śp. Wojciech i Ryszard Cząstkiewicz oraz rodzice Marianna i Aleksander Zembrzuscy.
16:30 Śp. Jan, Stanisław i Bogdan Sobieraj oraz zmarli z rodziny Sobieraj i Śmigielskich.
WTOREK

14.05.19

15:30 Śp. rodzice Bronisława i Marian Załoga oraz rodzice Helena i Edmund Czerniakiewicz – 1. rocznica śmierci Heleny.
16:30 Śp. Stanisław Radomski – rocznica śmierci oraz rodzice Radomscy i zmarli z całej rodziny Kołakowskich.
ŚRODA

15.05.19

15:30 Śp. Zofia Łukasiak – Msza Święta z okazji imienin i Dnia Matki.
16:30 Śp. Zofia i Stanisław Kiersikowscy oraz Tadeusz i Marian Kiersikowscy.
CZWARTEK

16.05.19

15:30 Śp. Andrzej Kordek – Msza Święta z okazji imienin.
16:30 Śp. Krystyna i Józef Żbikowscy – rocznica śmierci Józefa.
PIĄTEK

17.05.19

15:30 Śp. Konstanty i Marianna Rutkowscy – rocznice śmierci oraz Remigiusz Rutkowski.
16:30 Śp. rodzice Zenobia i Stanisław Sieruta oraz babcia Marianna Sieruta – intencja dzieci i wnuków.
SOBOTA

18.05.19

12:00 Śp. Teresa Nosarzewska – 3. rocznica śmierci oraz rodzice Jadwiga i Franciszek Czapliccy.
13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Rodziny Justyny i Janusza Graczyk z okazji Pierwszej Komunii Świętej córeczki Gabrieli.
15:30 Śp. Franciszek i Apolonia Tabaczyńscy oraz dziadkowie Adamscy – rocznica śmierci Franciszka.
16:30 Śp. Janina Pydyńska i Marian Protokowicz oraz zmarli z rodziny Kijewskich, Pydyńskich i Protokowicz.
NIEDZIELA

19.05.19

10:00 Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji Koła Żywego Różańca z Zembrzusa Wielkiego z modlitwą za wszystkich zmarłych z tej wspólnoty.
12:00 Msza Święta za Parafian – Pierwsza Komunia Święta.
15:00 Śp. rodzice Tomasz i Seweryna Kunkowscy oraz Wiktor Kunkowski –  rocznica śmierci Tomasza.
DATA GODZINA

TREŚĆ INTENCJI

PONIEDZIAŁEK

06.05.19

15:30 Śp. Paweł i Ludwika Szmigielscy – 44. rocznica śmierci Pawła.
16:30 Śp. Eugeniusz Granoszewski – 2. rocznica śmierci.
WTOREK

07.05.19

15:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Stanisławy Bartnikowskiej z okazji imienin i rocznicy urodzin – intencja dzieci i wnuków.
16:30 Śp. Bogusław Sadowski – 3. rocznica śmierci oraz Marianna, Kazimierz i Lech Sadowscy.
ŚRODA

08.05.19

15:30 Śp. Henryka i Bolesław Kamińscy oraz dziadkowie Kamińscy – intencja Jana z Rodziną.
16:30 Śp. Stanisław Łąkowski – Msza Święta z okazji imienin.
CZWARTEK

09.05.19

15:30 Śp. Stanisław Tadrzak – Msza Święta z okazji imienin.
16:30 Śp. Stanisława i Jan Mejzak.
PIĄTEK

10.05.19

9:00 Msza Święta w intencji społeczności Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych z okazji Dnia Patronki.
    15:30 Śp. rodzice Barbara i Zygmunt Śmigielscy.
16:30 Śp. Zygmunt Wilkowski – Msza Święta z okazji imienin.
SOBOTA

11.05.19

15:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Kamili i Tomasza Kawieckich z okazji 1. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
16:30 Śp. Stanisława i Jan Jonczak oraz Czesław i Ryszard Keczmerscy.
NIEDZIELA

12.05.19

10:00 Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – Msza Święta z okazji imienin Zofii.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia w zamówionej intencji.
15:00 Śp. córka Anna i Henryk Kowalscy – 18. rocznica śmierci Anny.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

29.04.19

16:30 Śp. Mirosław Łąkowski – 15. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 22.07.2019, godz. 17:00.
17:00 Śp. Teresa Suwińska – 14. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 23.07.2019, godz. 17:00.
WTOREK

30.04.19

16:30 Śp. Krzysztof Sławomir Gostkowski – 1. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 02.05.2019, godz. 15:30.
17:00 Śp. Zygmunt Kuskowski – 1. rocznica śmierci oraz 10. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
ŚRODA

01.05.19

 

15:30 Śp. Janina Budna oraz Tomasz, Adela i Mieczysław Budni, Felicja Żebrowska.
16:30 Śp. Jakub Sosnowski oraz Stanisława i Stanisław Faryna, Anna i Stanisław Sosnowscy, Stanisław Ślaski i zmarli z rodziny Farynów.
CZWARTEK

02.05.19

15:30 Śp. Sławomir Gostkowski – 2. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 05.07.2019, godz. 17:00 oraz Anna i Mieczysław Gostkowscy, Andrzej Gostkowski i dziadkowie Gostkowscy – rocznica śmierci Mieczysława.
16:30 Śp. Wincenta i Kazimierz Bartołd oraz zmarli z rodziny Bartołd – rocznica śmierci Wincenty.
PIĄTEK

03.05.19

 

10:00 Śp. Mirosława Jaworska – rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Czernice Borowe w roku jubileuszu 95. rocznicy założenia z modlitwą za Ojczyznę.
15:00 Śp. Henryka i Tadeusz Krystkiewicz – intencja chrześniaczki Krystyny z Kanady.
Śp. Łucja i Stanisław Wilkowscy – rocznice śmierci.
SOBOTA

04.05.19

9:00 Śp. rodzice Aleksandra i Władysław Trzcińscy, siostra Aurelia i zmarli z całej rodziny Trzcińskich oraz wnuczka Małgorzata Kościug.
10:00 Śp. Marianna Bieraga – Msza Święta z okazji rocznicy urodzin i imienin.
11:00 Śp. Sylwester i Kazimiera Dzilińscy oraz Jadwiga Dzilińska – 1. intencja po pogrzebie Sylwestra. Następna Msza Święta 30.07.2019, godz. 17:00.
NIEDZIELA

05.05.19

10:00 Msza Święta za Parafian (sakrament chrztu).
12:00 Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji maturzystów z naszej parafii.
15:00 Śp. Krystyna i Henryk Balcerzak – 2. rocznica śmierci Krystyny.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

22.04.19

10:00 Śp. Agnieszka Gadomska – Msza Święta z okazji 25. rocznicy śmierci i imienin, jej ojciec Przemysław oraz dziadkowie Danuta i Eugeniusz Gadomscy, dziadkowie Józef i Genowefa Kienik – rocznica śmierci Genowefy.
12:00 Śp. rodzice Irena i Stanisław Śmigielscy, Walentyna i Antoni Ćwiek oraz dziadkowie Ludwikowscy.
15:00 Śp. Jerzy Kowalewski – 15. rocznica śmierci, intencja żony z dziećmi.
WTOREK

23.04.19

16:30 Śp. Lucjan Rutkowski – rocznica śmierci.
ŚRODA

24.04.19

16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Katarzyny i Pawła Sucheckich z okazji 9. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
CZWARTEK

25.04.19

16:30 Śp. Hipolit Nosarzewski – 10. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 23.07.2019, godz. 16:30.
17:00 Śp. Zdzisław Sosnowski – 17. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 29.05.2019, godz. 16:30.
PIĄTEK

26.04.19

16:30 Śp. Michał Leleniewski – 8. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 19.07.2019, godz. 17:00.
SOBOTA

27.04.19

13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Rodziny Sylwii i Piotra Piotrowskich.
14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i pomyślność dla Społeczności Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nasze Dzieci”.
16:00 Śp. Zenon i Irena Luberadzcy – rocznica śmierci Zenona.
Śp. Tadeusz Granoszewski – 1. rocznica śmierci oraz 9. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 10.08.2019, godz. 9:00.
NIEDZIELA

28.04.19

10:00 Śp. Sławomir Pawłowski – 12. rocznica śmierci oraz wszyscy zmarli z Rodziny Pawłowskich.
12:00 Msza Święta za Parafian (sakrament chrztu).
15:00 Śp. Władysława i Lucjan Kobylińscy, stryj Stanisław oraz zmarli z rodziny Sieklickich i Kobylińskich – rocznica śmierci Władysławy.
DATA GODZINA

TREŚĆ INTENCJI

PONIEDZIAŁEK

15.04.19

8:30 Śp. Stanisław, Teodora i Wiesława Grzeszczak oraz ksiądz Apolinary Morawski i dziadkowie Morawscy.
WTOREK

16.04.19

16:30 Śp. Halina Żelechowska – 4. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 10.11.2019, godz. 15:00.
ŚRODA

17.04.19

16:30 Śp. Kazimierz Prusinowski – 4. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 19.07.2019, godz. 16:30.
CZWARTEK

18.04.19

18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej.
PIĄTEK

19.04.19

16:00 Liturgia Męki Pańskiej.
SOBOTA

20.04.19

18:00 Śp. żona Halina Balkowska – 9. rocznica śmierci oraz teściowie Marianna i Bronisław Adamscy.
 NIEDZIELA

21.04.19

6:00 Rezurekcja – Msza Święta za Parafian i Gości.
10:00 Śp. Jerzy Karolewski – 16. rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Haliny Granoszewskiej z okazji 90. rocznicy urodzin – intencja  Rodziny.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego