Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2020 >
Styczeń
PnWtŚrCzwPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
27 stycznia 2020 - III NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 26.01.2010 Trzecia niedziela zwykła w roku li ... +++ 27 stycznia 2020 - Intencje Mszy Świętych 27.01.2020 – 02.02.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 25 stycznia 2020 - Niedziela Słowa Bożego 2020 List Apostolski w formie motu propr ... +++ 25 stycznia 2020 - 67. Światowy Dzień Trędowatych – 26.01.2020 +++ 25 stycznia 2020 - XX Dzień Islamu w Kościele katolickim „Jubileuszowy XX Dzień Islamu w ... +++ 25 stycznia 2020 - Wizyta kolędników z Grójca 18.01.2020 +++ 21 stycznia 2020 - Program wizyty duszpasterskiej w 2020 r. +++ 20 stycznia 2020 - II NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 19.01.2020 Dzisiaj druga niedziela zwykła w r ... +++ 17 stycznia 2020 - Intencje Mszy Świętych 20.01.2020 – 26.01.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 stycznia 2020 - Jubileusz 85. rocznicy urodzin Szanownej Pani Reginy Gołębiewskiej oraz 1. rocznicy urodzin Poli Brzostek 11.01.2020 +++ webdesign

Intencje Mszy Świętych 2020

DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

27.01.20

8:00 Śp. Jan Kołcon – 5. rocznica śmierci.
WTOREK

28.01.20

8:00 Śp. Bonifacy Kocięcki – 11. rocznica śmierci, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.
ŚRODA

29.01.20

7:30 Msza Święta za śp. zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym i w otoczeniu kościoła.
CZWARTEK

30.01.20

8:00 Śp. Wacław i Aniela Nosarzewscy, Teresa Nosarzewska, Kazimierz, Hipolit i Marianna Nosarzewscy oraz Cezary Nosarzewski.
PIĄTEK

31.01.20

8:00 Śp. Józef Korzeniewski – 8. rocznica śmierci oraz Sławomir Korzeniewski.
SOBOTA

01.02.20

9:00 Śp. Jadwiga i Jan Pszczółkowscy – 5. rocznica śmierci Jadwigi, rodzice Helena i Adam Suchodolscy oraz zmarli z rodziny Pszczółkowskich
10:00 Śp. Helena i Władysław Karczewscy – intencja dzieci.
 NIEDZIELA

02.02.20

10:00 Śp. rodzice Wacław i Stanisława Pydyńscy – 51. rocznica śmierci Wacława.
12:00 Msza Święta za Parafian.
15:00 Śp. Marianna Morawska i Edmund Dopierała oraz Kazimierz Chmieliński i Małgorzata Sydow.
Śp. Barbara Zakrzewska – rocznica śmierci oraz zmarli z rodziny Załęckich i Zakrzewskich.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

20.01.20

8:00 Śp. Aniela Ryzlak i Julia Nosarzewska – dawne dobrodziejki parafii oraz wszyscy zmarli z ich Rodzin.
WTOREK

21.01.20

8:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia dla Wiesławy Dzierzęckiej z Rodziną z okazji 88. rocznicy urodzin oraz Dnia Babci, intencja dzieci i wnuków.
ŚRODA

22.01.20

7:30 Śp. Michał Leleniewski – 14. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 27.02.2020, godz. 16:30.
CZWARTEK

23.01.20

8:00 Śp. Leonard Goździewski – dawny dobroczyńca parafii oraz zmarli z całej rodziny Goździewskich.
PIĄTEK

24.01.20

8:00 Śp. William Bolesław Gniazdowski – dawny dobroczyńca parafii oraz zmarli z całej rodziny Gniazdowskich.
SOBOTA

25.01.20

8:00 Śp. Mirosława Krzykowska – dobrodziejka parafii oraz mąż Stanisław i zmarli z całej rodziny Krzykowskich.
 NIEDZIELA

26.01.20

10:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w Rodzinie  Rupińskich z Kownat.
12:00 Msza Święta za Parafian.
15:00 Śp. rodzice Czesława i Jan Szypulscy.
Śp. Hanna i Saturnin Modzelewscy, Zofia Kania, Ewa Osowska oraz dziadkowie Kawieccy i dziadkowie Modzelewscy – rocznica śmierci Saturnina.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

13.01.20

8:00 Śp. Józef Kawiecki – rocznica śmierci.
WTOREK

14.01.20

8:00 Śp. Zygmunt Wilkowski – 12. rocznica śmierci.
ŚRODA

15.01.20

7:30 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

16.01.20

8:00 Śp. Pelagia i Stanisław Nowosielscy – rocznica śmierci Pelagii.
PIĄTEK

17.01.20

8:00 Śp. Artur Starzyk – Msza Święta z okazji rocznicy urodzin.
SOBOTA

18.01.20

8:00 Śp. Walentyna i Wacław Jakubiak oraz Dariusz Kamiński – 8. rocznica śmierci Walentyny.
 NIEDZIELA

19.01.20

10:00 Śp. Henryk Bieraga – Msza Święta z okazji imienin.
12:00 Msza Święta za Parafian.
15:00 Śp. Helena i Piotr Górscy oraz Adam Górski, Florentyna i Władysław Kowalczyk – rocznica śmierci Heleny.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

06.01.20

10:00 Msza Święta za Parafian i Gości.
12:00 Śp. Tadeusz Janicki – 8. rocznica śmierci, jego rodzice Feliksa i Bronisław Janiccy oraz Ryszard Bakuła i Arkadiusz Przewodowski.
15:00 Śp. ksiądz proboszcz Henryk Cybulski – 42. rocznica śmierci, intencja Marka Plucińskiego z Rodziną.
WTOREK

07.01.20

8:00 Śp. Paweł Korzeniewski – 2. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 25.02.2020, godz. 16:30.
ŚRODA

08.01.20

7:30 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

09.01.20

8:00 Śp. Wiesław Milewski – 7. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 09.03.2019, godz. 16:30.
PIĄTEK

10.01.20

8:00 Śp. Władysława Sobieraj – 3. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 10.03.2020, godz. 16:30.
SOBOTA

11.01.20

15:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia dla Reginy Gołębiewskiej z okazji 85. rocznicy urodzin oraz Poli Brzostek z okazji 1. rocznicy urodzin, intencja Rodziny.
16:30 Śp. rodzice Marianna i Jan Sztymelscy – rocznice śmierci, rodzeństwo: ojciec pasjonista Zenon Sztymelski, Tadeusz Sztymelski, Andrzej Sztymelski oraz Elżbieta i Ryszard Mieczkowscy.
 NIEDZIELA

12.01.20

10:00 Śp. Edward Jaskólski – 7. rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta za Parafian.
15:00 Śp. Jadwiga i Kazimierz Smolińscy oraz dziadkowie Leokadia i Franciszek Wilkowscy.
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.12.19

16:30 Śp. Eugeniusz Tyburski – Msza Święta z okazji imienin, intencja córki z Rodziną.
WTOREK

31.12.19

16:30 Msza Święta dziękczynno – przebłagalna na zakończenie  roku kalendarzowego.
ŚRODA

01.01.20

10:00 Śp. Melania i Eugeniusz Majchrzak – Msza Święta z okazji imienin, intencja dzieci i wnuków  z Rodzinami.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia dla rodziny Anny i Janusza Smolińskich.
15:00 Śp. rodzice Piotr i Janina Stryjewscy oraz dziadkowie Stryjewscy.
CZWARTEK

02.01.20

8:00 Msza Święta za Parafian.
PIĄTEK

03.01.20

16:30 Śp. Genowefa Pikus i Genowefa Bakuła – Msza Święta z okazji imienin oraz Czesław Bakuła – 17. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Bronisława i Antoni Sosińscy – 34. rocznica śmierci Antoniego.
SOBOTA

04.01.20

9:00 Śp. Ludwika i Paweł Szmigielscy – 4. rocznica śmierci Ludwiki.
10:00 Śp. Marian Starzyk – rocznica śmierci, dziadkowie Starzyk oraz Henryk i Waldemar Starzyk.
NIEDZIELA

05.01.20

10:00 Śp. mąż Grzegorz Balcerzak – 11. rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej dla Rodziny w zamówionej intencji.
15:00 Śp. rodzice Krystyna i Franciszek Kołakowscy – 32. rocznica śmierci Franciszka.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego