Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
12 października 2019 - Różaniec z udziałem dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego 09.10.2019 +++ 12 października 2019 - ZŁOTE GODY MIESZKAŃCÓW GMINY CZERNICE BOROWE Jubileusz Złotych Godów to wspani ... +++ 12 października 2019 - Intencje Mszy Świętych 14.10.2019 – 20.10.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 8 października 2019 - Koncert pieśni z okazji XIX Dnia Papieskiego +++ 8 października 2019 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 06.10.2019 Dzisiaj dwudziesta siódma niedziel ... +++ 6 października 2019 - LIST KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI ZAPOWIADAJĄCY OBCHODY XIX DNIA PAPIESKIEGO „Wstańcie, chodźmy!” Umiłowa ... +++ 5 października 2019 - Różaniec 2019 Nabożeństwo różańcowe w dni po ... +++ 5 października 2019 - Październik 2019 – Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny W Światowy Dzień Misyjny 2017 r. ... +++ 5 października 2019 - Pielgrzymka do Działdowa i Obór 21.09.2019 +++ 5 października 2019 - Różaniec z udziałem dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej 02.10.2019 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

13.05.19

15:30 Śp. Wojciech i Ryszard Cząstkiewicz oraz rodzice Marianna i Aleksander Zembrzuscy.
16:30 Śp. Jan, Stanisław i Bogdan Sobieraj oraz zmarli z rodziny Sobieraj i Śmigielskich.
WTOREK

14.05.19

15:30 Śp. rodzice Bronisława i Marian Załoga oraz rodzice Helena i Edmund Czerniakiewicz – 1. rocznica śmierci Heleny.
16:30 Śp. Stanisław Radomski – rocznica śmierci oraz rodzice Radomscy i zmarli z całej rodziny Kołakowskich.
ŚRODA

15.05.19

15:30 Śp. Zofia Łukasiak – Msza Święta z okazji imienin i Dnia Matki.
16:30 Śp. Zofia i Stanisław Kiersikowscy oraz Tadeusz i Marian Kiersikowscy.
CZWARTEK

16.05.19

15:30 Śp. Andrzej Kordek – Msza Święta z okazji imienin.
16:30 Śp. Krystyna i Józef Żbikowscy – rocznica śmierci Józefa.
PIĄTEK

17.05.19

15:30 Śp. Konstanty i Marianna Rutkowscy – rocznice śmierci oraz Remigiusz Rutkowski.
16:30 Śp. rodzice Zenobia i Stanisław Sieruta oraz babcia Marianna Sieruta – intencja dzieci i wnuków.
SOBOTA

18.05.19

12:00 Śp. Teresa Nosarzewska – 3. rocznica śmierci oraz rodzice Jadwiga i Franciszek Czapliccy.
13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Rodziny Justyny i Janusza Graczyk z okazji Pierwszej Komunii Świętej córeczki Gabrieli.
15:30 Śp. Franciszek i Apolonia Tabaczyńscy oraz dziadkowie Adamscy – rocznica śmierci Franciszka.
16:30 Śp. Janina Pydyńska i Marian Protokowicz oraz zmarli z rodziny Kijewskich, Pydyńskich i Protokowicz.
NIEDZIELA

19.05.19

10:00 Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji Koła Żywego Różańca z Zembrzusa Wielkiego z modlitwą za wszystkich zmarłych z tej wspólnoty.
12:00 Msza Święta za Parafian – Pierwsza Komunia Święta.
15:00 Śp. rodzice Tomasz i Seweryna Kunkowscy oraz Wiktor Kunkowski –  rocznica śmierci Tomasza.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego