Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2020 >
Styczeń
PnWtŚrCzwPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
21 stycznia 2020 - Program wizyty duszpasterskiej w 2020 r. +++ 20 stycznia 2020 - II NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 19.01.2020 Dzisiaj druga niedziela zwykła w r ... +++ 17 stycznia 2020 - Intencje Mszy Świętych 20.01.2020 – 26.01.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 stycznia 2020 - Jubileusz 85. rocznicy urodzin Szanownej Pani Reginy Gołębiewskiej oraz 1. rocznicy urodzin Poli Brzostek 11.01.2020 +++ 17 stycznia 2020 - Wizyta kolędowa w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej “Nasze Dzieci” 15.01.2020 +++ 17 stycznia 2020 - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2020 „Życzliwymi bądźmy” – pod ... +++ 13 stycznia 2020 - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO „A” 12.01.2020 Święto Chrztu Pańskiego obchodzo ... +++ 10 stycznia 2020 - Uroczystość Objawienia Pańskiego i rozpoczęcie Roku Świętego Jana Pawła II 06.01.2020 +++ 10 stycznia 2020 - Powitanie Nowego Roku przy dzwonnicy z zegarem wieżowym 31.12.2019 +++ 10 stycznia 2020 - Intencje Mszy Świętych 13.01.2020 – 19.01.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

13.05.19

15:30 Śp. Wojciech i Ryszard Cząstkiewicz oraz rodzice Marianna i Aleksander Zembrzuscy.
16:30 Śp. Jan, Stanisław i Bogdan Sobieraj oraz zmarli z rodziny Sobieraj i Śmigielskich.
WTOREK

14.05.19

15:30 Śp. rodzice Bronisława i Marian Załoga oraz rodzice Helena i Edmund Czerniakiewicz – 1. rocznica śmierci Heleny.
16:30 Śp. Stanisław Radomski – rocznica śmierci oraz rodzice Radomscy i zmarli z całej rodziny Kołakowskich.
ŚRODA

15.05.19

15:30 Śp. Zofia Łukasiak – Msza Święta z okazji imienin i Dnia Matki.
16:30 Śp. Zofia i Stanisław Kiersikowscy oraz Tadeusz i Marian Kiersikowscy.
CZWARTEK

16.05.19

15:30 Śp. Andrzej Kordek – Msza Święta z okazji imienin.
16:30 Śp. Krystyna i Józef Żbikowscy – rocznica śmierci Józefa.
PIĄTEK

17.05.19

15:30 Śp. Konstanty i Marianna Rutkowscy – rocznice śmierci oraz Remigiusz Rutkowski.
16:30 Śp. rodzice Zenobia i Stanisław Sieruta oraz babcia Marianna Sieruta – intencja dzieci i wnuków.
SOBOTA

18.05.19

12:00 Śp. Teresa Nosarzewska – 3. rocznica śmierci oraz rodzice Jadwiga i Franciszek Czapliccy.
13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Rodziny Justyny i Janusza Graczyk z okazji Pierwszej Komunii Świętej córeczki Gabrieli.
15:30 Śp. Franciszek i Apolonia Tabaczyńscy oraz dziadkowie Adamscy – rocznica śmierci Franciszka.
16:30 Śp. Janina Pydyńska i Marian Protokowicz oraz zmarli z rodziny Kijewskich, Pydyńskich i Protokowicz.
NIEDZIELA

19.05.19

10:00 Msza Święta dziękczynno – błagalna w intencji Koła Żywego Różańca z Zembrzusa Wielkiego z modlitwą za wszystkich zmarłych z tej wspólnoty.
12:00 Msza Święta za Parafian – Pierwsza Komunia Święta.
15:00 Śp. rodzice Tomasz i Seweryna Kunkowscy oraz Wiktor Kunkowski –  rocznica śmierci Tomasza.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego