Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Październik
PnWtŚrCzwPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
22 października 2019 - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 20.10.2019 Dwudziesta dziewiąta niedziela zwy ... +++ 21 października 2019 - Rekolekcje Kerygmatyczne, Odpust Świętego Łukasza Ewangelisty i wprowadzenie relikwii ku czci Świętego Michała Archanioła 18-20.10.2019 +++ 21 października 2019 - Debata społeczne dotycząca bezpieczeństwa – zaproszenie +++ 21 października 2019 - Intencje Mszy Świętych 21.10.2019 – 27.10.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 19 października 2019 - Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych „W historii naszej Ojczyzny było ... +++ 19 października 2019 - Różaniec z udziałem kandydatów do sakramentu bierzmowania 16.10.2019 +++ 15 października 2019 - Jubileusz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej W uroczystości, oprócz członków ... +++ 15 października 2019 - Wymiana oświetlenia w małej zakrystii 10.10.2019 Lampa przed wymianą: Stylowy żyra ... +++ 15 października 2019 - Różaniec z udziałem wspólnoty “Męskie Serca Maryi” 12.10.2019 +++ 15 października 2019 - XIX Dzień Papieski z księdzem Stefanem 13.10.2019 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

14.10.19

15:30 Śp. rodzice Stanisława i Franciszek Kalinowscy – rocznica śmierci Stanisławy, dziadkowie Aleksandra i Franciszek Gardeccy oraz ciocia Natalia i ciocia Janina.
16:30 Śp. mąż Zdzisław Roman oraz jego rodzice Eufemia i Marian.
WTOREK

15.10.19

15:30 Śp. Teresa Tyburska oraz Genowefa i Stanisław Rutkowscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy.
16:30 Śp. Jadwiga Bieraga – Msza Święta z okazji imienin.
ŚRODA

16.10.19

15:30 Śp. Genowefa, Wiktor i Kazimierz Goryszewscy oraz Tadeusz Bieńkowski.
16:30 Śp. Henryk i Teresa Urbańscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy oraz 25. rocznica śmierci Henryka.
CZWARTEK

17.10.19

15:30 Śp. Anna Iwanowska – 20. rocznica śmierci.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w rodzinie Ireny i Kazimierza Tabaczyńskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
PIĄTEK

18.10.19

17:00 Śp. Teresa Suwińska – Msza Święta z okazji imienin.
Śp. Ryszard Keczmerski – 7. rocznica śmierci.
SOBOTA

19.10.19

17:00 Śp. mąż Włodzimierz Ćwiek – 33. rocznica śmierci.
Śp. Cecylia i Wacław Załoga – rocznica śmierci Wacława.
 NIEDZIELA

20.10.19

 

10:00 Śp. Edward Jaskólski – Msza Święta z okazji imienin.
Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – rocznice śmierci.
12:00 Msza Święta za Parafian i Gości z okazji odpustu ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty.
15:00 Mszy Świętej nie będzie.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego