Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Styczeń
PnWtŚrCzwPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
21 stycznia 2019 - Intencje Mszy Świętych 21.01.2018 – 27.01.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 21 stycznia 2019 - II NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 20.01.2019 Ewangelia drugiej niedzieli zwykłe ... +++ 16 stycznia 2019 - Spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej, Akcji Katolickiej, Asysty Procesyjnej i Lektorów 13.01.2019 +++ 16 stycznia 2019 - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2019 „Dąż do sprawiedliwości” – ... +++ 13 stycznia 2019 - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO „C” 13.01.2019 Niedziela Chrztu Pańskiego przypom ... +++ 13 stycznia 2019 - Intencje Mszy Świętych 14.01.2018 – 20.01.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 12 stycznia 2019 - Zaproszenie Biskupa Płockiego na Diecezjalny Dzień Młodych „Połączeni z Panamą” Drodzy Księża, Dekanalni Duszpast ... +++ 7 stycznia 2019 - Uroczystość Objawienia Pańskiego i koncert kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry Dętej 06.01.2018 Zdjęcia: Adrian Podsiedlik i archi ... +++ 7 stycznia 2019 - Spotkanie z dziećmi i młodzieżą z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku oraz Objawienia Pańskiego 05.01.2019 +++ 7 stycznia 2019 - OBJAWIENIE PAŃSKIE „C” 06.01.2019 Druga niedziela po Bożym Narodzeni ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

15.10.18

15:30 Śp. Teresa Tyburska oraz Genowefa i Stanisław Rutkowscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy.
16:30 Śp. Jadwiga Bieraga – Msza Święta z okazji imienin.
WTOREK

16.10.18

15:30 Śp. rodzice Stanisława i Franciszek Kalinowscy – rocznica śmierci Stanisławy, dziadkowie Aleksandra i Franciszek Gardeccy, ciocia Natalia Nowocińska oraz Janina Gardecka.
16:30 Śp. Genowefa, Wiktor i Kazimierz Goryszewscy oraz Tadeusz Bieńkowski.
ŚRODA

17.10.18

15:30 Śp. Teresa Suwińska – intencja Koła Żywego Różańca z Chojnowa.
16:30 Śp. Włodzimierz Ćwiek – 32. rocznica śmierci.
CZWARTEK

18.10.18

16:30 Śp. Ryszard Keczmerski – 6. rocznica śmierci.
PIĄTEK

19.10.18

15:30 Śp. Cecylia i Wacław Załoga.
16:30 Śp. Ewa i Edmund Ćwiek, Stanisława i Jan Dominiczak oraz dziadkowie Kruszewscy i dziadkowie Jakubiak.
SOBOTA

20.10.18

14:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Koła Emerytów i Rencistów z Czernic Borowych z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora z pamięcią o śp. zmarłych Seniorach.
15:30 Śp. Mirosław Łukasz Łąkowski – 9. intencja po pogrzebie oraz z okazji Dnia Patrona. Następna Msza Święta 03.11.2018, godz. 16:30.
16:30 Śp. Sabina i Adolf Zembrzuscy – 21. rocznica śmierci Adolfa oraz dziadkowie Zembrzuscy i dziadkowie Gadomscy.
NIEDZIELA

21.10.18

10:00 Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – rocznice ich śmierci.
Śp. Stefan Krajewski – 9. rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta za Parafian i Gości z okazji odpustu ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty.
15:00 Mszy Świętej nie będzie.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego