Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2020 >
Luty
PnWtŚrCzwPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
18 lutego 2020 - VI NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 16.02.2020 Dzisiaj szósta niedziela zwykła w ... +++ 17 lutego 2020 - Zaproszenie na XXXIX Przegląd Zespołów Zapustnych +++ 15 lutego 2020 - Intencje Mszy Świętych 17.02.2020 – 23.02.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 15 lutego 2020 - Etiuda w wykonaniu Pana Adriana – Studium Organistowskie im. ks. Eugeniusza Gruberskiego w Płocku EGZAMINY W STUDIUM ORGANISTOWSKIM P ... +++ 15 lutego 2020 - Promocja książki Mariusza Celmera w Muzeum Historycznym w Przasnyszu 11.02.2020 Książka pt. ,,Władze państwowe ... +++ 12 lutego 2020 - “Nie zastąpi Ciebie nikt” Ostatni wspólny utwór skomponowan ... +++ 10 lutego 2020 - V NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 09.02.2020 W piątą niedzielę roku liturgicz ... +++ 9 lutego 2020 - LIST PRYMASA POLSKI PRZYGOTOWUJĄCY DO BEATYFIKACJI CZCIGODNEGO SŁUGI BOŻEGO KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO ZWIASTUN DOBREJ NOWINY, ŚWIADEK CH ... +++ 8 lutego 2020 - Stylowa szafka na chórze 06.02.2020 +++ 8 lutego 2020 - Stuła patriotyczna ofiarowana przez śp. Jadwigę Olszewską 23.12.2019 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

22.07.19

16:30 Śp. Stanisława, Józef i Włodzimierz Chmielińscy oraz zmarli z Rodziny Chmielińskich.
17:00 Śp. Mirosław Łąkowski – 16. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 26.08.2019, godz. 17:00.
WTOREK

23.07.19

16:30 Śp. Hipolit Nosarzewski – 11. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 30.08.2019, godz. 16:30.
17:00 Śp. Teresa Suwińska – 15. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
ŚRODA

24.07.19

8:00 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

25.07.19

16:30 Śp. Marianna i Stefan Klimkowscy oraz Józefa Wróblewska.
17:00 Śp. Kazimierz Biraga – 34. rocznica śmierci.
PIĄTEK

26.07.19

16:30 Śp. Stanisław Tadrzak – 17. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Zdzisław Sosnowski – 2. rocznica śmierci oraz 20. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
SOBOTA

27.07.19

10:00 Śp. Czesław Miączyński – Msza Święta z okazji imienin.
11:00 Śp. rodzice Irena i Szczepan Dygos oraz brat Zenon i zmarli z Rodziny Dygos.
NIEDZIELA

28.07.19

10:00 Śp. rodzice Elżbieta i Marian Grodeccy, brat Jarosław oraz dziadkowie Grodeccy i dziadkowie Szuleccy – 7. rocznica śmierci Elżbiety.
12:00 Msza Święta za Parafian (sakrament chrztu).
15:00 Śp. Anna Kunkowska – 1. rocznica śmierci oraz Msza Święta z okazji imienin.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego