Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Wrzesień
PnWtŚrCzwPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
17 września 2019 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 15.09.2019 Dziś dwudziesta czwarta niedziela ... +++ 17 września 2019 - Intencje Mszy Świętych 16.09.2019 – 22.09.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 września 2019 - IX Tydzień Wychowania +++ 14 września 2019 - Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa 14.09.2019 +++ 14 września 2019 - Przasnyskie dożynki powiatowo – gminne +++ 11 września 2019 - Dożynki Parafialne 08.09.2019 +++ 11 września 2019 - 85. rocznica urodzin Szanownej Pani Haliny Krzykowskiej +++ 10 września 2019 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 08.09.2019 Dzisiaj dwudziesta trzecia niedziel ... +++ 7 września 2019 - 37. Pielgrzymka do Rostkowa +++ 7 września 2019 - Intencje Mszy Świętych 09.09.2019 – 15.09.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ webdesign
DATA GODZINA

TREŚĆ INTENCJI

PONIEDZIAŁEK

24.06.19

16:30 Śp. rodzice Stanisława i Stanisław Kowalewscy oraz bracia: Jan, Tadeusz i Jerzy.
17:00 Śp. Jan Kołcon – Msza Święta z okazji imienin.
WTOREK

25.06.19

16:30 Śp. Wanda i Kazimierz oraz Jan, Stanisław i Maria Śmigielscy.
17:00 Śp. Wiesław Milewski – 2. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 13.08.2019, godz. 16:30.
ŚRODA

26.06.19

9:00 Śp. Anna, Jan i Włodzimierz Korzeniewscy.
CZWARTEK

27.06.19

14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Jabłonowo, Kuskowo, Zalesie i Chrostowo Wielkie z okazji poświęcenia pól.
16:30 Śp. Włodzimierz i Barbara Smolińscy – 19. rocznica śmierci Włodzimierza.
PIĄTEK

28.06.19

16:00 Śp. Jan i Jadwiga Dobrosielscy.
16:30 Śp. Emilia, Walenty i Marian Bartołd – rocznica śmierci Emilii.
SOBOTA

29.06.19

9:00 Śp. Helena i Ignacy Bober oraz Tadeusz Bober.
10:00 Śp. Piotr Krajewski – Msza Święta z okazji imienin.
11:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Malwiny i Adama Jędras z córką Konstancją.
NIEDZIELA

30.06.19

10:00 Śp. rodzice Janina i Zygmunt Rutkowscy – rocznice śmierci.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Oddziału Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z pamięcią o Zmarłych.
15:00 Śp. Sabina Maciejewska – rocznica śmierci oraz Antoni i Czesława Maciejewscy.
Śp. rodzice Józefa i Franciszek Sosińscy oraz brat Janek Sosiński – 7. rocznica śmierci Józefy.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego