Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2019 >
Listopad
PnWtŚrCzwPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
16 listopada 2019 - III Światowy Dzień Ubogich 17.11.2019 +++ 16 listopada 2019 - Relacja z obchodów Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodl ... +++ 16 listopada 2019 - Wernisaż wystawy „Na posterunku. Policja Państwowa w powiecie przasnyskim w latach 1919 – 1939″ +++ 16 listopada 2019 - Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 17.11.2019 +++ 16 listopada 2019 - Intencje Mszy Świętych 18.11.2019 – 24.11.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 10 listopada 2019 - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 10.11.2019 Trzydziesta druga niedziela w roku ... +++ 9 listopada 2019 - Obchody Narodowego Święta Niepodległości “Niepodległa do Hymnu” ... +++ 9 listopada 2019 - Intencje Mszy Świętych 11.11.2019 – 17.11.2019 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 9 listopada 2019 - Dekanalny turniej halowej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza 09.11.2019 +++ 9 listopada 2019 - Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny 01-02.11.2019 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.10.17

15:30 Śp. Marianna Safinowska – 3. rocznica śmierci.
16:30 Śp. Halina i Władysław Chrostowscy oraz Stanisław Krzesiński – 3. rocznica śmierci Haliny.
WTOREK

31.10.17

15:30 Śp. Sławomir Czaplicki – 13. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Halina Klimkowska – 3. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
ŚRODA

01.11.17

10:00 Śp. rodzice Marianna i Stanisław Jabłońscy, brat Henryk oraz zmarli z rodziny Jabłońskich i Rudnych.
12:00 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

02.11.17

10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
16:30 Śp. wszyscy zmarli z rodziny Gadomskich: Agnieszka i Przemysław, Danuta i Eugeniusz; z rodziny Żelarzewskich: Jan i Leokadia; z rodziny Królickich: Ewa i Kazimierz; z rodziny Wasilewskich: Urszula i Rajmund; z rodziny Kienik: Józef i Genowefa.
PIĄTEK

03.11.17

16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – 1 rocznica śmierci oraz córeczka Kocięcka.
SOBOTA

04.11.17

9:00 Śp. Julian Grzybowski – 1. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 06.12.2017, godz. 16:30.
10:00 Śp. Zofia, Wacław i Henryk Zimak.
NIEDZIELA

05.11.17

10:00 Śp. Ireneusz Stępień.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla rodziny Grażyny i Janusza Smolińskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
15:00 Śp. Cezary Nosarzewski – 4. rocznica śmierci i Marianna Nosarzewska.
Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego