Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej



< 2020 >
Maj
PnWtŚrCzwPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
29 maja 2020 - Terminy poświęcenia pól – czerwiec 2020 +++ 29 maja 2020 - Intencje Mszy Świętych 01.06.2020 – 07.06.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 29 maja 2020 - Zwiększenie limitu osób w miejscach kultu religijnego +++ 29 maja 2020 - Dekret odwołujący ogólną dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej W związku z ogłoszoną dnia 27 ma ... +++ 28 maja 2020 - Montaż stylowych przy bramach cmentarza parafialnego +++ 28 maja 2020 - Majowa panorama cmentarza parafialnego +++ 28 maja 2020 - Zimowa szata otoczenia parafii w poranek Świętego Pankracego – 12.05.2020 +++ 25 maja 2020 - WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE „A” 24.05.2020 Siódma niedziela wielkanocna to ur ... +++ 22 maja 2020 - Ks. Stefan Ceberek „Wdzięczność” +++ 22 maja 2020 - Intencje Mszy Świętych 25.05.2020 – 31.05.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.10.17

15:30 Śp. Marianna Safinowska – 3. rocznica śmierci.
16:30 Śp. Halina i Władysław Chrostowscy oraz Stanisław Krzesiński – 3. rocznica śmierci Haliny.
WTOREK

31.10.17

15:30 Śp. Sławomir Czaplicki – 13. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Halina Klimkowska – 3. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
ŚRODA

01.11.17

10:00 Śp. rodzice Marianna i Stanisław Jabłońscy, brat Henryk oraz zmarli z rodziny Jabłońskich i Rudnych.
12:00 Msza Święta za Parafian.
CZWARTEK

02.11.17

10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
16:30 Śp. wszyscy zmarli z rodziny Gadomskich: Agnieszka i Przemysław, Danuta i Eugeniusz; z rodziny Żelarzewskich: Jan i Leokadia; z rodziny Królickich: Ewa i Kazimierz; z rodziny Wasilewskich: Urszula i Rajmund; z rodziny Kienik: Józef i Genowefa.
PIĄTEK

03.11.17

16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – 1 rocznica śmierci oraz córeczka Kocięcka.
SOBOTA

04.11.17

9:00 Śp. Julian Grzybowski – 1. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 06.12.2017, godz. 16:30.
10:00 Śp. Zofia, Wacław i Henryk Zimak.
NIEDZIELA

05.11.17

10:00 Śp. Ireneusz Stępień.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla rodziny Grażyny i Janusza Smolińskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
15:00 Śp. Cezary Nosarzewski – 4. rocznica śmierci i Marianna Nosarzewska.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego