Anna Golędzinowska to nawrócona modelka, autorka bestselleru „Ocalona z piekła” i „Z ciemności do światła”. Była biedną młodą dziewczyną o trudnych doświadczeniach, która wyjechała do Włoch, gdzie zdobyła sławę, pieniądze i szerokie kontakty. Nie odnalazła tam jednak szczęścia. Jedna wizyta w Medjugorje zmieniła w jej życiu wszystko…

Dziś Ania głosi świadectwo swojej przemiany na całym świecie. Nie zapomina również o Polsce, gdzie nadal mieszka jej mama.

Anna Golędzinowska po raz drugi odwiedzi Przasnysz. W poniedziałek 12 października 2015 po Mszy Św. o godz. 18:30 będzie dawać świadectwo w Kościele Ojców Pasjonistów. Spotkanie ma charakter otwarty, zaproszone są wszystkie chętne osoby. Podczas wydarzenia będzie można zakupić książkę autorstwa Anny.

We wtorek 13 października 2015, o godz. 8:50 Anna spotka się z młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mjra Henryka Sucharskiego.

Następnie o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie z uczniami Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich.

OGÓLNY-700x990