Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej


< 2018 >
Grudzień
PnWtŚrCzwPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

W ramach wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną w niedzielę 12 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszymi gośćmi byli: p. Anna Wojtasiak i p. Adrian Podsiedlik. Adrian Podsiedlik, to absolwent Liceum Ogólnokształcącego im Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Student płockiego Studium Organistowskiego im. ks. Eugeniusza Gruberskiego oraz pułtuskiej Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora na wydziale pedagogiki. Muzyk kościelny, organista i trębacz prowadzący schole i zespoły parafialne. Obecnie organista w naszej parafii. Wraz z nim wystąpiła Anna Wojtasiak, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie. Od najmłodszych lat związana z muzyką kościelną, klasyczną i nowoczesną, laureatka miejscowych regionalnych konkursów wokalnych. Członkini scholi kościelnej przy parafii pw. Świętego Mikołaja w Ciemniewku. Podczas koncertu artyści wykonali następujące utwory: Biada (zespołu Niemagotu), Jestem dzieckiem Boga, Schowaj mnie, Ave Maria Jasnogórska, Miłość cierpliwa jest, Maryjo Matko mojego wezwania, Dobra Matko i Królowo, Ave Maria M. Lorenc (wykonanie na trąbce).

Rok liturgiczny 2018/2019


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego