Na zakończenie wakacyjnych spotkań nie tylko z muzyką sakralną, w niedzielę 28 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00 naszymi gośćmi byli: p. Joanna Ostaszewska – organy i p. Bogusław Tłoczkowski – trąbka, którzy uświetnili liturgię Mszy Świętej, a później wykonali kilka dodatkowych utworów muzycznych. Pani Joanna ukończyła Akademię Muzyczną w Warszawie oraz Diecezjalne Studium Organistowskie w Płocku. Jest organistką w parafii Świętego Wojciecha w Nasielsku, gdzie m.in. prowadzi chór i orkiestrę dętą. Pan Bogusław mieszka w Ciechanowie i jest chorążym Wojska Polskiego w stanie spoczynku. Duet wykonał następujące utwory: Ave Maryja Franza Schuberta, Maryjo, Śliczna Pani, Ave Maryja Jana Sebastiana Bacha, Unoszę wzrok, Jest Zakątek Alicji Gołaszewskiej, Nim Świt Ks. Zbigniewa Łebka, Serenada Franza Schuberta, Nie lękajcie się Piotra Pałki oraz na zakończenie hymn Światowych Dni Młodzieży – Błogosławieni Miłosierni Jakuba Blycharza. To ostatnie tegoroczne spotkanie było uwielbieniem Maryi, która w sierpniu jest szczególnie obecna w naszym życiu duchowym i narodowym.