Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

22 lutego obchodzić będziemy 84. rocznicę pierwszego objawienia się Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie w obrazie „Jezu, ufam Tobie”, które miało miejsce w płockim domu Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Chcąc spopularyzować wiedzę o tym i kolejnych objawieniach, Krąg Czcicieli Miłosierdzia Bożego przy parafii św. Stanisława Kostki w Płocku zaprasza do udziału w akcji „Zapal Światło Miłosierdzia”. Będzie ona także formą dziękczynienia za to, że „Bóg wybrał Płock”.

Akcja polega na tym, aby symboliczne Światło Miłosierdzia zapalić 22 lutego w godz. 19.00-21.00 w oknach domów i mieszkań. Poza tym inicjatorzy przedsięwzięcia zachęcają do zapalenia tego światła tego dnia przy krzyżach i kapliczkach przydrożnych. Do parafii w Płocku i diecezji trafiły już materiały informacyjne na ten temat: „W ten sposób wiele `skrawków` polskiej ziemi zostanie tego dnia połączonych duchową więzią z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku”, zapewniają organizatorzy akcji „Zapal Światło Miłosierdzia”.

Plakat_ZapalSwiatloMilosierdzia_150dpi

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa