Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie w porozumieniu z Konferencją Episkopatu Polski po raz dwunasty organizuje Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.W tym roku Dzień Solidarności dedykowany jest dramatowi ludności Republiki Środkowoafrykańskiej (RŚA). Jest to młode ale biedne i potrzebujące państwo która w 1960 roku uzyskało niepodległość.  Liczba ludności ogółem: 5,6 mln. Religie: protestanci – 60,7 %, katolicy 28,5, muzułmanie – 8 % ; i inni.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa