Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

We wtorek 07.04.2015 r. w Ciechanowie został przeprowadzony rejonowy (drużyny z kilku dekanatów) etap turnieju halowej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. W kategorii wiekowej uczniów gimnazjum i ponad gimnazjum nasi ministranci zajęli drugie miejsca. Tym samym zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się w sobotę 11.04.2015r. w Sierpcu. Gratulujemy i dziękujemy za postawę sportowej rywalizacji oraz życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa