Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W sobotę 5 marca w Przasnyszu został przeprowadzony rejonowy etap turnieju halowej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. W kategorii wiekowej uczniów gimnazjum nasi ministranci zajęli drugie miejsce. Gratulujemy i dziękujemy za postawę sportowej rywalizacji oraz życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach diecezjalnych, które zostały zaplanowane 2 kwietnia br. w Sierpcu.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa