Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W ramach III edycji wakacyjnych spotkań z muzyką sakralną i nie tylko, w niedzielę  9 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 15:00, był obecny wśród nas p. Piotr Marlęga – muzyk i kompozytor z Mławy, który podczas Mszy Świętej zaśpiewał dwie pieśni maryjne oraz na zakończenie wykonał kilka dodatkowych utworów muzycznych o charakterze patriotycznym.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa