Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej





DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

01.07.24

16:30 Śp. Anna Kiersikowska  – 1. Msza Święta Gregoriańska.
WTOREK

02.07.24

16:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i potrzebne łaski oraz pomyślność codziennego życia w Rodzinie.
16:30 Śp. Anna Kiersikowska  – 2. Msza Święta Gregoriańska.
ŚRODA

03.07.24

16:30 Śp. Zofia i Kazimierz Taubert – 9. rocznica śmierci Zofii i 22. rocznica śmierci Kazimierza.
Śp. Anna Kiersikowska  – 3. Msza Święta Gregoriańska.
CZWARTEK

04.07.24

16:30 Śp. rodzice Józef i Bolesława Leleniewscy, rodzice Zdzisław i Jadwiga Ostrowscy, syn Michał Leleniewski oraz żona Wiesława Leleniewska – 6. rocznica śmierci Michała.
Śp. Anna Kiersikowska  – 4. Msza Święta Gregoriańska.
PIĄTEK

05.07.24

17:00 Śp. Irena, Krystyna, Henryk, Józefa i Szczepan Tyburscy oraz Franciszka i Tomasz Tyburscy.
Śp. Anna Kiersikowska – 5. Msza Święta Gregoriańska.
SOBOTA

06.07.24

9:00 Śp. Anna Gostkowska – 7. rocznica śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny Gostkowskich.
Śp. Anna Kiersikowska – 6. Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Śp. rodzice Jadwiga i Ludwik Kobylińscy, siostra Sabina i szwagier Stanisław Maciejewscy, bracia Tomasz i Kazimierz oraz bratowa Celina.
Śp. Agnieszka Kowalska, Eugenia i Henryk Kowalscy  oraz córka Anna  i wszyscy zmarli z rodziny Zembrzuskich – 25. rocznica śmierci Anny i 5. rocznica śmierci Agnieszki.
NIEDZIELA

07.07.24

8:30 Śp. Włodzimierz i Barbara Smolińscy oraz Krzysztof i Andrzej Smolińscy – 24. rocznica śmierci Włodzimierza.
Śp. Stanisława Bugaj – 7. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 05.09.2024, godz. 16:30.
10:00 Śp. Stanisław i Romualda Przybyłowscy – 33. rocznica śmierci Stanisława i 70. rocznica śmierci Romualdy oraz wszyscy zmarli z rodziny Przybyłowskich.
Śp. Zbigniew Deptuła oraz Julianna i Leonard Deptuła – Msza Święta z okazji rocznicy urodzin Zbigniewa i Julianny.
12:00 Msza Święta za Parafian.
Śp. Anna Kiersikowska – 7. Msza Święta Gregoriańska.
15:00 Śp. Henryk i Halina Nosarzewscy oraz Felicjan i Konstancja Nosarzewscy.
Śp. Halina i Tadeusz Granoszewscy oraz Wiktoria i Tomasz Granoszewscy, rodzice Stanisława i Damazy Granoszewscy – rocznice śmierci i 6. intencja po pogrzebie oraz imieniny Haliny. Następna Msza Święta 04.09.2024, godz. 16:30.
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa