Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej





5 grudnia 2021 - Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie +++ 2 grudnia 2021 - Jubileusz 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej w Pułtusku Akcja Katolicka Diecezji Płockiej ... +++ 1 grudnia 2021 - Rekolekcje Adwentowe 2021 +++ 29 listopada 2021 - Ciekawy film na Adwent – Nędzarz i Madame +++ 29 listopada 2021 - I NIEDZIELA ADWENTU „C” 28.11.2021 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 29 listopada 2021 - Intencje Mszy Świętych 29.11.2021 – 05.12.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 28 listopada 2021 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 27 listopada 2021 - Rekolekcje Adwentowe w Roku Świętego Józefa Czernice Borowe, dn. 28 listopada ... +++ 27 listopada 2021 - Spotkanie dzieci na cmentarzu parafialnym z modlitwą za zmarłych przed uroczystością Pierwszej i Drugiej Komunii Świętej 21.11.2021 +++ 26 listopada 2021 - Msza Święta z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora 20.11.2021 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

01.11.21

8:30 Śp. Zenon Szempliński – 1. rocznica śmierci oraz 9. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 01.12.2021, godz. 17:00.
10:00 Śp. Marianna i Stanisław Jabłońscy, Danuta Jabłońska i Henryk Jabłoński oraz wszyscy zmarli z rodziny Jabłońskich i Rudnych.
12:00 Msza Święta za Parafian.
WTOREK

02.11.21

8:30 Śp. Genowefa i Henryk Brzeźniak oraz Adela i Stanisław Brzeźniak.
10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
15:00 Śp. Wanda i Kazimierz Śmigielscy, Stanisław, Jan i Maria Śmigielscy oraz Stanisław Miąsko, dziadkowie Lipka i dziadkowie Śmigielscy.
16:30 Śp. wszyscy zmarli z rodziny Gadomskich: Agnieszka i Przemysław, Danuta i Eugeniusz; z rodziny Żelarzewskich: Jan i Leokadia; z rodziny Królickich: Ewa i Kazimierz; z rodziny Wasilewskich: Urszula i Rajmund; z rodziny Kienik: Genowefa i Józef.
ŚRODA

03.11.21

16:00 Śp. Jadwiga Kocięcka – 5. rocznica śmierci, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.
CZWARTEK 04.11.21 16:30 Śp. Anna i Jan Korzeniewscy, Włodzimierz Korzeniewski oraz Paweł Korzeniewski – 2. rocznica śmierci Pawła.
17:00 Śp. Krzysztof Dygos – 1. rocznica śmierci oraz 5. (ostatnia) intencja po pogrzebie; rodzice Irena i Szczepan Dygos, brat Zenon Dygos.
PIĄTEK

05.11.21

16:30 Śp. Halina i Władysław Chrostowscy – 8. rocznica śmierci Haliny oraz Stanisław Krzesiński i Antoni Osiecki.
SOBOTA

06.11.21

9:00 Śp. Cezary Nosarzewski – 8. rocznica śmierci.
10:00 Śp. Adam Górski oraz jego rodzice Helena i Piotr Górscy – 7. rocznica śmierci Adama, Walentyna Górska – 91. rocznica śmierci, wszyscy zmarli z rodziny Górskich.
11:00 Śp. Wiesława Dzielińska i Ryszard Dzieliński oraz rodzice Pelagia i Karol Dzielińscy, Irena Dzielińska, Janusz Dzieliński, Ryszard Dzieliński (zamordowany w Pomiechówku), Klementyna Kondracka i Józef Cichowski.
NIEDZIELA

07.11.21

8:30 Śp. Mariusz Zalewski – Msza Święta z okazji pogrzebu.
10:00 Śp. Krystyna i Stefan Kałamańscy oraz Janusz Biraga – 7. rocznica śmierci Krystyny.
12:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu.
15:00 Śp. Mirosław Łąkowski – 4. rocznica śmierci.
Rok liturgiczny 2021/2022

Poczta www

Archiwa