Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej





27 lipca 2021 - „Sub una campana”, czyli jubileusz 500-lecia dzwonu Zygmunt 12 600 kg wagi, 450 cm całkowitej ... +++ 27 lipca 2021 - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 25.07.2021 Dzisiaj siedemnasta niedziela w rok ... +++ 27 lipca 2021 - 40. Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę Więcej informacji >>> +++ 26 lipca 2021 - Intencje Mszy Świętych 26.07.2021 – 01.08.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 26 lipca 2021 - Papieskie Orędzie na Dzień Dziadków i Osób Starszych 25.07.2021 ORĘDZIE OJCA ŚWIĘTEGO ŚWIATOWY ... +++ 25 lipca 2021 - Akcja św. Krzysztof 2021 Komunikat Przewodniczącego KEP ds. ... +++ 22 lipca 2021 - Rada Gospodarcza Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanoniczne ... +++ 22 lipca 2021 - Rada Duszpasterska Zgodnie z dekretem Biskupa Płockie ... +++ 22 lipca 2021 - Serca dzwonów z 1959 r. w formie eksponatu na drewnianym stojaku 16.07.2021 +++ 22 lipca 2021 - Sakrament Chrztu Świętego Marceliny Kwiatek 18.07.2021 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

02.11.20

10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
12:00 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. wszyscy zmarli z rodziny Gadomskich: Agnieszka i Przemysław, Danuta i Eugeniusz; z rodziny Żelarzewskich: Jan i Leokadia; z rodziny Królickich: Ewa i Kazimierz; z rodziny Wasilewskich: Urszula i Rajmund; z rodziny Kienik: Józef i Genowefa.
WTOREK

03.11.20

16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – 4. rocznica śmierci, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.
17:00 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
ŚRODA

04.11.20

16:30 Śp. rodzice Anna i Jan Korzeniewscy, Włodzimierz Korzeniewski oraz Paweł Korzeniewski – 1. rocznica śmierci i 8. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 15.12.2020, g. 8:00.
17:00 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
CZWARTEK

05.11.20

16:30 Śp. Cezary Nosarzewski – 7. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
PIĄTEK

06.11.20

15:30 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. Halina i Władysław Chrostowscy – 7. rocznica śmierci Haliny oraz Stanisław Krzesiński i Antoni Osiecki.
SOBOTA

07.11.20

9:00 Śp. Adam Górski oraz jego rodzice Helena i Piotr Górscy – 6. rocznica śmierci Adama, Walentyna Górska – 90. rocznica śmierci, wszyscy zmarli z rodziny Górskich.
10:00 Śp. Mirosław Łąkowski – 3. rocznica śmierci.
11:00 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
NIEDZIELA

08.11.20

8:30 Śp. Piotr Szymborski – Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Śp. Danuta i Henryk Bartołd – 3. rocznica śmierci Danuty.
12:00 Śp. ksiądz Benedykt Grabowski – proboszcz parafii Czernice Borowe w latach 1970-1980.
15:00 Śp. rodzice Aleksandra i Władysław Trzcińscy, siostra Aurelia i wnuczka Małgorzata Kościug.
Śp. Wiesława Tadrzak – 6. rocznica śmierci, Agnieszka i Janusz Tadrzak oraz Stefan i Genowefa Śmigielscy.
Rok liturgiczny 2020/2021

Poczta www

Archiwa