DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

07.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Nowe Czernice z okazji poświęcenia pól.

08.06.21

16:30 Śp. Grzegorz Ślusarczyk – 2. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Marianna i Hipolit Nosarzewscy – 18. rocznica śmierci Marianny i 3. rocznica śmierci Hipolita.

09.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Chojnowo, Chojnówka i Kolonia Chojnowo z okazji poświęcenia pól.

10.06.21

14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Jabłonowo, Kuskowo, Zalesie i Chrostowo Wielkie z okazji poświęcenia pól.
16:30 Śp. Wiktoria i Stefan Bąkowscy – 42. rocznica śmierci Stefana.

11.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości  Zembrzus Wielki z okazji poświęcenia pól.
18:00 Msza Święta za Parafian oraz odnowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

12.06.21

12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Kownaty z okazji poświęcenia pól.
15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Rodziny Katarzyny i Jacka Karczewskich z Aleksandrem i Kamilem.
16:30 Śp. Leszek Glinka – Msza Święta z okazji imienin oraz Tadeusz Kiersikowski – rocznica urodzin, intencja Rodziny Kiersikowskich i Pielechów.
17:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Anny Kruszewskiej z okazji 50. rocznicy urodzin – intencja Rodziny.

13.06.21

8:30 Śp. Apolonia i Franciszek Tabaczyńscy – 16. rocznica śmierci Apolonii oraz dziadkowie Anastazja i Stanisław Adamscy.
10:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia w Rodzinie Lidii i Grzegorza Wilkowskich z okazji 18. rocznicy  zawarcia sakramentu małżeństwa.
Msza Święta za Parafian.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i Wszystkich Świętych oraz łaskę zdrowia dla Basi Smolińskiej z okazji 1. rocznicy urodzin – intencja Rodziców Anny i Janusza.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Damiana Mikłowskiego z okazji 30. rocznicy urodzin, intencja Rodziny.
15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia w Rodzinie Jolanty i Waldemara Rutkowskich z okazji 34. rocznicy  zawarcia sakramentu małżeństwa.