Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

07.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Nowe Czernice z okazji poświęcenia pól.
WTOREK

08.06.21

16:30 Śp. Grzegorz Ślusarczyk – 2. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Marianna i Hipolit Nosarzewscy – 18. rocznica śmierci Marianny i 3. rocznica śmierci Hipolita.
ŚRODA

09.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Chojnowo, Chojnówka i Kolonia Chojnowo z okazji poświęcenia pól.
CZWARTEK

10.06.21

14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Jabłonowo, Kuskowo, Zalesie i Chrostowo Wielkie z okazji poświęcenia pól.
16:30 Śp. Wiktoria i Stefan Bąkowscy – 42. rocznica śmierci Stefana.
PIĄTEK

11.06.21

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości  Zembrzus Wielki z okazji poświęcenia pól.
18:00 Msza Święta za Parafian oraz odnowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
SOBOTA

12.06.21

12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Kownaty z okazji poświęcenia pól.
15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Rodziny Katarzyny i Jacka Karczewskich z Aleksandrem i Kamilem.
16:30 Śp. Leszek Glinka – Msza Święta z okazji imienin oraz Tadeusz Kiersikowski – rocznica urodzin, intencja Rodziny Kiersikowskich i Pielechów.
17:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Anny Kruszewskiej z okazji 50. rocznicy urodzin – intencja Rodziny.

NIEDZIELA

13.06.21

8:30 Śp. Apolonia i Franciszek Tabaczyńscy – 16. rocznica śmierci Apolonii oraz dziadkowie Anastazja i Stanisław Adamscy.
10:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia w Rodzinie Lidii i Grzegorza Wilkowskich z okazji 18. rocznicy  zawarcia sakramentu małżeństwa.
Msza Święta za Parafian.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i Wszystkich Świętych oraz łaskę zdrowia dla Basi Smolińskiej z okazji 1. rocznicy urodzin – intencja Rodziców Anny i Janusza.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Damiana Mikłowskiego z okazji 30. rocznicy urodzin, intencja Rodziny.
15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia w Rodzinie Jolanty i Waldemara Rutkowskich z okazji 34. rocznicy  zawarcia sakramentu małżeństwa.
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa