DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

09.05.22

15:30 Śp. Bogusław Sadowski oraz Marianna i Kazimierz Sadowscy – 6. rocznica śmierci Bogusława.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Stanisławy Bartnikowskiej z okazji 74. rocznicy urodzin oraz imienin – intencja dzieci z Rodzinami.

10.05.22

9:00 Msza Święta w intencji społeczności Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych z okazji 19. rocznicy Dnia Patronki.
15:30 Śp. Maria, Wacław i Ryszard Siekliccy oraz wszyscy zmarli z rodziny Sieklickich i Franciszek Biesiada.
16:30 Śp. Stanisława i Julian Leleniewscy, Małgorzata i Adam Leleniewscy, rodzice Kazimiera i Eugeniusz Szczepkowscy oraz dziadkowie Marianna i Piotr Granoszewscy.

11.05.22

15:30 Śp. Stanisława i Stanisław Skowrońscy, siostra Teresa Białowąs oraz Bogdan i Zbigniew Białowąs – Msza Święta z okazji imienin.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia dla Katarzyny i Pawła Sucheckich z synkiem Jakubem z okazji 12. rocznicy sakramentu małżeństwa.

12.05.22

15:30 Śp. Robert Krępski – 5. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 07.11.2022, godz. 9:00.
16:30 Śp. Stanisława i Jan Jonczak, Czesław i Ryszard Keczmerscy oraz Ewa Krajewska.

13.05.22

12:00 Msza Święta z okazji 13. rocznicy poświęcenia figurki Matki Bożej Fatimskiej wzniesionej na rodzinnej ziemi Dzierzęckich w Nowych Czernicach z dziękczynieniem za łaskę 90. rocznicy urodzin Ireny Wiesławy Dzierzęckiej oraz ze wspomnieniem zmarłych rodziców śp. Stanisławy i Aleksandra Kobylińskich – intencja Rodziny.
16:30 Śp. Wojciech i Ryszard Cząstkiewicz oraz rodzice Marianna i Aleksander Zembrzuscy.

14.05.22

13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Moniki i Łukasza Łąkowskich z okazji 2. rocznicy sakramentu małżeństwa i sakramentu chrztu córki Jagody.
15:30 Śp. Eugenia i Witold Smoleńscy, dziadkowie Zofia i Lucjan Smoleńscy, brat Zbigniew Smoleński, ciocia Zofia Borowa i Ryszard Borowy – Msza Święta z okazji imienin i rocznic śmierci.
16:30 Śp. Zofia i Stanisław Kiersikowscy oraz Tadeusz Kiersikowski, Marian Kiersikowski i Anna Kiersikowska – Msza Święta z okazji imienin Zofii, intencja Rodziny.
Śp. Stanisław Komorowski – Msza Święta z okazji imienin, intencja córki z Rodziną.

15.05.22

8:30 Śp. ksiądz Apolinary Morawski, rodzice Teodora i Stanisław Grzeszczak oraz siostra Wiesława.
10:00 Śp. rodzice Apolonia i Franciszek Tabaczyńscy oraz dziadkowie Anastazja i Stanisław Adamscy – 27. rocznica śmierci Franciszka.
12:00 Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – Msza Święta z okazji imienin Zofii.
15:00 Śp. Sebastian Brzozowski – 2. rocznica śmierci oraz Zofia Brzozowska – Msza Święta z okazji imienin.