Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




27 lutego 2021 - Żyjmy Eucharystią – Niedziela „Ad Gentes” – 28.02.2021 +++ 23 lutego 2021 - „Jezus wybrał Płock”: 90. rocznica pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. siostrze Faustynie Świat potrzebuje miłosierdzia Bo ... +++ 23 lutego 2021 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „B” 21.02.2021 Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkieg ... +++ 22 lutego 2021 - List papieża Franciszka z okazji 90. rocznicy objawień Jezusa Miłosiernego Ojciec Święty uczestniczy w płoc ... +++ 22 lutego 2021 - Intencje Mszy Świętych 22.02.2021 – 28.02.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 22 lutego 2021 - Wielkopostna dekoracja kościoła +++ 17 lutego 2021 - Wielki Post 2021 +++ 17 lutego 2021 - Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post 2021 +++ 17 lutego 2021 - Przewodniczący Episkopatu apeluje o pogłębienie życia duchowego w Wielkim Poście APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI ... +++ 16 lutego 2021 - Zapowiedzi przedślubne 14.02.2021 – 21.02.2021 Michał Soliński – parafia pw. ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

12.10.20

15:30 Śp. Jadwiga i Józef, Jan i Stanisław Gniazdowscy oraz Stefania Stępińska.
16:30 Śp. Teresa Suwińska i Jadwiga Kocięcka – Msza Święta z okazji imienin, intencja Rodziny.
WTOREK

13.10.20

16:30 Śp. rodzice Stanisława i Franciszek Kalinowscy – rocznica śmierci Stanisławy, dziadkowie Aleksandra i Franciszek Gardeccy, ciocia Natalia Nowocińska oraz Jan Kalinowski.
ŚRODA

14.10.20

15:30 Śp. Kazimierz Błażejewski – rocznica śmierci, Alina Kołodziejska oraz Bogumiła Tymińska.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Rodziny Elżbiety i Sławomira Sosnowskich z okazji 31. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
CZWARTEK

15.10.20

15:30 Śp. Teresa Tyburska oraz Genowefa i Stanisław Rutkowscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy.
16:30 Śp. Jadwiga Bieraga – Msza Święta z okazji imienin.
PIĄTEK

16.10.20

15:30 Śp. Ryszard Keczmerski – 8. rocznica śmierci.
16:30 Śp. Genowefa, Wiktor i Kazimierz Goryszewscy oraz Tadeusz Bieńkowski – rocznice śmierci.
SOBOTA

17.10.20

15:30 Śp. mąż Włodzimierz Ćwiek – 34. rocznica śmierci.
16:30 Śp. Adolf i Sabina Zembrzuscy – 23. rocznica śmierci Adolfa.
NIEDZIELA

18.10.20

10:00 Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – 5. rocznica śmierci Zofii oraz 29. rocznica śmierci Mieczysława.
12:00 Msza Święta za Parafian i Gości z okazji Odpustu ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty.
Rok liturgiczny 2020/2021


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego