Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




27 października 2020 - Ciekawy film na uroczystość Wszystkich Świętych, Dzień Zaduszny i miesiąc listopad +++ 25 października 2020 - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 25.10.2020 Trzydziesta niedziela zwykła w rok ... +++ 25 października 2020 - Intencje Mszy Świętych 26.10.2020 – 01.11.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 25 października 2020 - APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED UROCZYSTOŚCIĄ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH Zbliża się dzień 1 listopada, a ... +++ 23 października 2020 - Odpust ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty 18.10.2020 +++ 23 października 2020 - Drzewko araukaria chilijska podarowane do kościoła +++ 22 października 2020 - Kościół filialny w Sadykrzu ustanowiony Sanktuarium Diecezjalnym pw. św. Rocha Kościół filialny w Sadykrzu w pa ... +++ 20 października 2020 - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 18.10.2020 Dwudziesta dziewiąta niedziela zwy ... +++ 19 października 2020 - Intencje Mszy Świętych 19.10.2020 – 25.10.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 19 października 2020 - Próbne podłączenie lamp wokół cmentarza parafialnego 17.10.2020 +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

14.10.19

15:30 Śp. rodzice Stanisława i Franciszek Kalinowscy – rocznica śmierci Stanisławy, dziadkowie Aleksandra i Franciszek Gardeccy oraz ciocia Natalia i ciocia Janina.
16:30 Śp. mąż Zdzisław Roman oraz jego rodzice Eufemia i Marian.
WTOREK

15.10.19

15:30 Śp. Teresa Tyburska oraz Genowefa i Stanisław Rutkowscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy.
16:30 Śp. Jadwiga Bieraga – Msza Święta z okazji imienin.
ŚRODA

16.10.19

15:30 Śp. Genowefa, Wiktor i Kazimierz Goryszewscy oraz Tadeusz Bieńkowski.
16:30 Śp. Henryk i Teresa Urbańscy – Msza Święta z okazji imienin Teresy oraz 25. rocznica śmierci Henryka.
CZWARTEK

17.10.19

15:30 Śp. Anna Iwanowska – 20. rocznica śmierci.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w rodzinie Ireny i Kazimierza Tabaczyńskich z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
PIĄTEK

18.10.19

17:00 Śp. Teresa Suwińska – Msza Święta z okazji imienin.
Śp. Ryszard Keczmerski – 7. rocznica śmierci.
SOBOTA

19.10.19

17:00 Śp. mąż Włodzimierz Ćwiek – 33. rocznica śmierci.
Śp. Cecylia i Wacław Załoga – rocznica śmierci Wacława.
 NIEDZIELA

20.10.19

 

10:00 Śp. Edward Jaskólski – Msza Święta z okazji imienin.
Śp. Zofia i Mieczysław Kamińscy – rocznice śmierci.
12:00 Msza Święta za Parafian i Gości z okazji odpustu ku czci Świętego Łukasza Ewangelisty.
15:00 Mszy Świętej nie będzie.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego