DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

20.06.22

8:00 Msza Święta za Parafian.
14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Żebry z okazji poświęcenia pól.

21.06.22

15:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Nowe Czernice z okazji poświęcenia pól.
17:00 Śp. Wanda i Kazimierz Śmigielscy, Jan i Stanisław Śmigielscy oraz Maria Śmigielska – Msza Święta z okazji imienin Wandy i Dnia Ojca.

22.06.22

16:00 Śp. rodzice Józefa i Franciszek Sosińscy, brat Janek Sosiński oraz Piotr Szymborski – 10. rocznica śmierci Józefy.
16:30 Śp. Bonifacy Kocięcki – Msza Święta z okazji Dnia Ojca, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.

23.06.22

9:00 Msza Święta w intencji społeczności Szkoły Podstawowej im. Janiny Sieklickiej z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.
14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Jabłonowo, Kuskowo, Zalesie i Chrostowo Wielkie z okazji poświęcenia pól.
16:30 Śp. rodzice Jadwiga i Ludwik Kobylińscy, siostra Sabina i szwagier Stanisław Maciejewscy, brat Kazimierz i bratowa Celina Kobylińscy oraz brat Tomasz Kobyliński.

24.06.22

16:00 Śp. Jan Kołcon – Msza Święta z okazji dnia imienin i rocznicy urodzin.

25.06.22

12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w Rodzinie Renaty i Mirosława Chańskich z okazji sakramentu chrztu Niny.
13:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Kownaty z okazji poświęcenia pól.
16:00 Śp. Piotr i Michalina Cesarz, rodzice Piotr i Helena Górscy, Adam Górski oraz Józef i Hanna Filipczak.
Śp. Jadwiga i Jan Dobrosielscy oraz dziadkowie Czesława i Stanisław Karczewscy.

26.06.22

8:30 Śp. Piotr Pluciński – 1. rocznica śmierci i 7. intencja po pogrzebie oraz Mateusz Pluciński – Msza Święta z okazji Dnia Ojca. Następna Msza Święta 30.07.2022, godz. 10:00.
10:00 Śp. rodzice Janina i Zygmunt Rutkowscy – rocznice śmierci.
Śp. zmarli we wszystkich pokoleniach z Rodziny Żebrowskich i Pszczółkowskich.
12:00 Msza Święta za Parafian i Gości z okazji odpustu ku czci Świętego Achacjusza i Towarzyszy Męczenników.