Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




22 stycznia 2021 - Niedziela Słowa Bożego 24.01.2021 Papież Franciszek postanowił, że ... +++ 19 stycznia 2021 - II NIEDZIELA ZWYKŁA „B” 17.01.2021 Dzisiaj druga niedziela zwykła w r ... +++ 18 stycznia 2021 - Intencje Mszy Świętych 18.01.2021 – 24.01.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 17 stycznia 2021 - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2021 +++ 13 stycznia 2021 - ROK ŚWIĘTY JAKUBOWY 2021 +++ 13 stycznia 2021 - AP+ Wspieram Ewangelizację Więcej informacji >>> +++ 13 stycznia 2021 - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO „B” 10.01.2021 Chrzest Święty jest przejściem z ... +++ 11 stycznia 2021 - Intencje Mszy Świętych 11.01.2021 – 17.01.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 7 stycznia 2021 - MODLITWA O POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE +++ 7 stycznia 2021 - Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2021 +++ webdesign
DATA GODZINA

TREŚĆ INTENCJI

PONIEDZIAŁEK

24.06.19

16:30 Śp. rodzice Stanisława i Stanisław Kowalewscy oraz bracia: Jan, Tadeusz i Jerzy.
17:00 Śp. Jan Kołcon – Msza Święta z okazji imienin.
WTOREK

25.06.19

16:30 Śp. Wanda i Kazimierz oraz Jan, Stanisław i Maria Śmigielscy.
17:00 Śp. Wiesław Milewski – 2. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 13.08.2019, godz. 16:30.
ŚRODA

26.06.19

9:00 Śp. Anna, Jan i Włodzimierz Korzeniewscy.
CZWARTEK

27.06.19

14:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla mieszkańców miejscowości Jabłonowo, Kuskowo, Zalesie i Chrostowo Wielkie z okazji poświęcenia pól.
16:30 Śp. Włodzimierz i Barbara Smolińscy – 19. rocznica śmierci Włodzimierza.
PIĄTEK

28.06.19

16:00 Śp. Jan i Jadwiga Dobrosielscy.
16:30 Śp. Emilia, Walenty i Marian Bartołd – rocznica śmierci Emilii.
SOBOTA

29.06.19

9:00 Śp. Helena i Ignacy Bober oraz Tadeusz Bober.
10:00 Śp. Piotr Krajewski – Msza Święta z okazji imienin.
11:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Malwiny i Adama Jędras z córką Konstancją.
NIEDZIELA

30.06.19

10:00 Śp. rodzice Janina i Zygmunt Rutkowscy – rocznice śmierci.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Oddziału Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z pamięcią o Zmarłych.
15:00 Śp. Sabina Maciejewska – rocznica śmierci oraz Antoni i Czesława Maciejewscy.
Śp. rodzice Józefa i Franciszek Sosińscy oraz brat Janek Sosiński – 7. rocznica śmierci Józefy.
Rok liturgiczny 2020/2021


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego