Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej





DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

24.07.23

8:00 Śp. Stanisław Pszczółkowski – 24. Msza Święta Gregoriańska.
WTOREK

25.07.23

16:30 Śp. Marianna i Stefan Klimkowscy oraz Józefa Wróblewska i Waldemar Klimkowski – 27. rocznica śmierci Marianny i 12. rocznica śmierci Waldemara.
Śp. Stanisław Pszczółkowski – 25. Msza Święta Gregoriańska.
17:00 Śp. Kazimierz Biraga – 38. rocznica śmierci oraz Tadeusz Biraga.
Śp. wszyscy zmarli z rodziny Stryjewskich, Radomskich i Jakubowskich.
ŚRODA

26.07.23

16:30 Śp. Stanisław Pszczółkowski – 26. Msza Święta Gregoriańska.
17:00 Śp. Anna Kiersikowska – Msza Święta z okazji dnia imienin oraz 11. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 31.08.2023, godz. 16:30.
CZWARTEK

27.07.23

16:30 Śp. Stanisław Tadrzak oraz Helena i Eugeniusz Tadrzak – 21. rocznica śmierci Stanisława.
17:00 Śp. Stanisław Pszczółkowski – 27. Msza Święta Gregoriańska.
PIĄTEK

28.07.23

16:30 Śp. Stanisław Pszczółkowski – 28. Msza Święta Gregoriańska.
SOBOTA

29.07.23

10:00 Śp. żona Wiesława Dzielińska – 6. rocznica śmierci  oraz brat Ryszard Dzieliński – 6. rocznica śmierci oraz rodzice Pelagia i Stefan Dzielińscy.
Śp. Stanisław Pszczółkowski – 29. Msza Święta Gregoriańska.
11:00 Śp. Marian Smoleński i Mieczysław Smoleński oraz wszyscy zmarli z rodziny Smoleńskich, z Zembrzusa Wielkiego – 80. rocznica śmierci Mariana.
NIEDZIELA

30.07.23

8:30 Msza Święta za Ojczyznę oraz zamordowani przez hitlerowców 30 lipca 1944 roku w Forcie III w Pomiechówku, a także wspomnienie poległych i zamordowanych w Powstaniu Warszawskim – 79. rocznica.
Śp. Wiesława Śmigielska – 9. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 26.08.2023, godz. 17:00.
Śp. Marcin Luberadzki – 2. intencja kierowców firmy transportowej „Luberadzki”.
10:00 Śp. Irena i Daniel Kołakowscy oraz Ryszard Kołakowski – rocznice śmierci.
Śp. Mirosława i Stanisław Krzykowscy oraz zmarli z całej rodziny Krzykowskich – 7. rocznica śmierci Mirosławy.
Śp. Stanisław Pszczółkowski – 30. Msza Święta Gregoriańska
12:00 Msza Święta za Parafian.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dorosłego życia dla Mai Bieraga z okazji 18. rocznicy urodzin, intencja Rodziny.
Msza Święta dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za okazaną pomoc i opiekę.
15:00 Śp. Krzysztof Suwiński – Msza Święta z okazji imienin oraz 15. (ostatnia) intencja po pogrzebie.
Śp. Henryk i Halina Nosarzewscy oraz Felicjan i Konstancja Nosarzewscy.
Śp. Małgorzata Sydow oraz Kazimierz Chmieliński, Marianna Morawska, Edmund Dopierała i Andrzej Pluciński – 24. rocznica śmierci Małgorzaty.
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa