DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

26.12.22

8:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dorosłego życia dla Rafała Rupińskiego z okazji 18. rocznicy urodzin – intencja Rodziny.
Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii, które przeżywają różne rocznice i jubileusze, z okazji święta Świętej Rodziny.
10:00 Śp. żona Mirosława Kamińska oraz rodzice Gustaw i Krystyna Kamińscy – rocznica śmierci Mirosławy.
Śp. Tadeusz Kiersikowski – 6. rocznica śmierci oraz Anna Kiersikowska – 9. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 17.02.2023, godz. 17:00.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Rodziny Zofii i Tadeusza Krośnickich z okazji 45. rocznicy sakramentu małżeństwa.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Rodziny Bogumiły i Grzegorza Stępień z okazji 26. rocznicy sakramentu małżeństwa.
15:00 Msza Święta o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej oraz łaskę zdrowia dla Rodziny Gadomskich z pamięcią o śp. zmarłych: Jana i Leokadię Żelarzewskich – rocznica śmierci Leokadii, Agnieszkę Gadomską i Przemysława Gadomskiego, teściów Gadomskich oraz rodziców Józefa i Genowefę Kienik.
Śp. żona Helena Pszczółkowska, córka Anna Pszczółkowska, rodzice Marianna i Antoni Pszczółkowscy oraz rodzice Kamila i Jan Filipiak, małżonkowie Jan i Apolonia Kwiatkowscy – rocznica śmierci Heleny.

27.12.22

8:00 Intencja własna.

28.12.22

16:30 Śp. Barbara i Włodzimierz Smolińscy oraz Krzysztof i Andrzej Smolińscy, dziadkowie Marianna i Antoni Pszczółkowscy – 13. rocznica śmierci Barbary.

29.12.22

8:00 Śp. Stanisław Wilga oraz Wiesław Jan Dobrosz.

30.12.22

16:30 Śp. Eugeniusz Tyburski – Msza Święta z okazji imienin, intencja córki z Rodziną.

31.12.22

16:30 Msza Święta dziękczynno – przebłagalna na zakończenie  roku kalendarzowego.

01.01.23

8:30 Msza Święta za Parafian.
Śp. Jadwiga i Edward Jaskólscy – 2. rocznica śmierci Jadwigi i 10. rocznica śmierci Edwarda.
10:00 Śp. Stanisław i Janina Budni – 2. rocznica śmierci Stanisława.
Śp. Eugeniusz Bednarski – 1. Msza Święta Gregoriańska.
12:00 Śp. rodzice Piotr i Janina Stryjewscy oraz dziadkowie Wincenty i Marianna Stryjewscy.
Śp. Jarosław i Tadeusz Lisowscy.
15:00 Śp. Zofia, Kazimierz i Wojciech Kosińscy – 20. rocznica śmierci Kazimierza.
Śp. Halina Bielawska  – 7. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 22.02.2023, godz. 16:30.