DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI

27.02.23

16:00 Śp. rodzice Alina i Stanisław Cesarczyk – rocznica śmierci Aliny oraz dziadkowie Mikołajczyk i Melania Mikołajczyk.

28.02.23

8:00 Msza Święta za Parafian.

01.03.23

16:30 Śp. rodzice Jadwiga i Leonard Nosarzewscy oraz brat Ryszard i bratanek Rafał.
17:00 Śp. Marcin Luberadzki – 1. Msza Święta Gregoriańska.

02.03.23

8:00 Śp. Marcin Luberadzki – 2. Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. Helena Bober, Ignacy i Tadeusz Bober oraz Jadwiga Stojko – Msza Święta z okazji dnia imienin Heleny.
Śp. rodzice Helena i Eugeniusz Tadrzak oraz brat Stanisław Tadrzak – Msza Święta z okazji dnia imienin Heleny.
Śp. Marian Więckowski – 30. Msza Święta Gregoriańska.

03.03.23

16:30 Śp. Stanisława, Jadwiga i Tomasz Miłoszewscy oraz zmarli z rodziny Bartołd, Kołakowskich, Miłoszewskich, Jaroszewskich i Grudzień.
Śp. Marcin Luberadzki – 3. Msza Święta Gregoriańska.

04.03.23

9:00 Śp. brat Kazimierz Nosarzewski, rodzice Aniela i Wacław Nosarzewscy, mąż Zdzisław Żebrowski oraz ciocia Janina Żebrowska – 12. rocznica śmierci Kazimierza i dzień imienin.
Śp. Marcin Luberadzki – 4. Msza Święta Gregoriańska.
10:00   Śp. Kazimierz Pikus oraz Kazimiera i Kazimierz Dzileńscy – Msza Święta z okazji dnia imienin.

05.03.23

8:30 Śp. mąż Stanisław Grabowski – 8. rocznica śmierci, rodzice Eugenia i Zygmunt Grabowscy oraz zmarli z rodziny Grabowskich
Śp. Marcin Luberadzki – 5. Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i Wszystkich Świętych oraz łaskę zdrowia dla Marii Pepłowskiej z okazji 3. rocznicy urodzin – intencja Rodziców i Rodziny.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Koła Żywego Różańca z Zembrzusa Wielkiego, z pamięcią o zmarłych z tej wspólnoty.
12:00 Śp. siostra szarytka Helena Pszczółkowska – 16. rocznica śmierci oraz jej rodzice Julia i Dionizy Pszczółkowscy.
Śp. Danuta i Henryk Bartołd oraz dziadkowie Karczewscy i dziadkowie Bartołd – 22. rocznica śmierci Henryka.
15:00 Śp. Helena i Stanisław Tyburscy oraz Teresa Tyburska – Msza Święta z okazji imienin Heleny.
Śp. Henryk i Barbara Mikołajczyk – 12. rocznica śmierci Henryka oraz 9. rocznica śmierci Barbary, intencja córek i wnuczek.