Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




22 września 2020 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 20.09.2020 Przeżywamy dzisiaj dwudziestą pi ... +++ 21 września 2020 - Intencje Mszy Świętych 21.09.2020 – 27.09.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 20 września 2020 - Dożynki Parafialne 20.09.2020 +++ 20 września 2020 - Błogosławieństwo dzieci z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych 20.09.2020 +++ 19 września 2020 - Zakończenie prac związanych z budową alejek na cmentarzu parafialnym +++ 18 września 2020 - Uroczystość Świętego Stanisława Kostki w Diecezji Płockiej – patrona dzieci i młodzieży 18.09.2020 +++ 18 września 2020 - Komunikat Rektoratu Wyższego Seminarium Duchownego Zwracam się z uprzejmą prośbą ... +++ 16 września 2020 - Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego 13.09.2020 +++ 16 września 2020 - Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej 13.09.2020 +++ 15 września 2020 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 13.09.2020 Dziś dwudziesta czwarta niedziela ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.03.20

16:30 Śp. Stanisław Roman oraz zmarli z całej rodziny Roman.
17:00 Śp. Halina i Julian Grzybowscy – 1. rocznica śmierci Haliny.
WTOREK

31.03.20

16:30 Śp. Artur Starzyk i Jerzy Żuchniewski – 4. rocznica śmierci.
17:00 Śp. rodzice Genowefa i Kazimierz  Jakubiak oraz rodzice Marianna i Aleksander Czerwińscy.
ŚRODA

01.04.20

16:30 Śp. Mariola Urszula Klimkowska – 3. rocznica śmierci.
17:00 Śp. Stanisław Maciejewski – 4. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 10.07.2020, godz. 17:00.
CZWARTEK

02.04.20

8:30 Śp. Urszula i Marian Gadomscy oraz Alina i Ezechiel Chojnowscy.
PIĄTEK

03.04.20

16:30 Śp. brat Grzegorz Kobyliński – 6. rocznica śmierci oraz rodzice Stanisława i Leon Kobylińscy.
SOBOTA

04.04.20

10:00 Śp. Krzysztof Sławomir Gostkowski – 1. rocznica śmierci oraz wszyscy zmarli z rodziny Gostkowskich (10. intencja po pogrzebie Krzysztofa Sławomira).  Następna Msza Święta 10.06.2020, godz. 17:00.
 NIEDZIELA

05.04.20

 

10:00 Śp. rodzice Genowefa i Kazimierz Pikus oraz siostra Jadwiga Bieraga – rocznice śmierci.
Śp. zmarli we wszystkich pokoleniach z całej rodziny Jakubiaków i Lewandowskich – intencja Marka Lewandowskiego z Rodziną.
12:00 Msza Święta za Parafian.
Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność codziennego życia dla Rodziny Wandy i Wiktora Śmigielskich z okazji 40. rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
15:00 Śp.  Lucjan i Marianna Majewscy – rocznica śmierci Lucjana.
Śp. Stanisława i Stanisław Skowrońscy oraz Teresa, Bogdan i Zbigniew Białowąs.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego