Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej




22 września 2020 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 20.09.2020 Przeżywamy dzisiaj dwudziestą pi ... +++ 21 września 2020 - Intencje Mszy Świętych 21.09.2020 – 27.09.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 20 września 2020 - Dożynki Parafialne 20.09.2020 +++ 20 września 2020 - Błogosławieństwo dzieci z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych 20.09.2020 +++ 19 września 2020 - Zakończenie prac związanych z budową alejek na cmentarzu parafialnym +++ 18 września 2020 - Uroczystość Świętego Stanisława Kostki w Diecezji Płockiej – patrona dzieci i młodzieży 18.09.2020 +++ 18 września 2020 - Komunikat Rektoratu Wyższego Seminarium Duchownego Zwracam się z uprzejmą prośbą ... +++ 16 września 2020 - Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego 13.09.2020 +++ 16 września 2020 - Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej 13.09.2020 +++ 15 września 2020 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 13.09.2020 Dziś dwudziesta czwarta niedziela ... +++ webdesign
DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

30.09.19

16:30 Śp. Kazimierz i Mirosława Jaworscy oraz Katarzyna Piątek – 3. intencja po pogrzebie Kazimierza. Następna Msza Święta 05.11.2019, godz. 16:30.
17:00 Śp. Zbigniew Paprocki – 1. intencja po pogrzebie oraz jego rodzice Natalia i Henryk Paproccy. Następna Msza Święta 28.11.2019, godz. 16:30.
WTOREK

01.10.19

16:30 Msza Święta o rychłą beatyfikację Służebnicy Bożej Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca na świecie – intencja Kół Żywego Różańca naszej parafii.
ŚRODA

02.10.19

16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w Rodzinie Katarzyny i Krzysztofa Pikus z okazji rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa.
CZWARTEK

03.10.19

16:30 Śp. Jan i Leokadia Żelarzewscy.
PIĄTEK

04.10.19

15:30 Śp. Zofia Łukasiak – 2. rocznica śmierci.
16:30 Śp. rodzice Aleksandra i Władysław Trzcińscy, siostra Aurelia oraz wnuczka Małgorzata Kościug.
SOBOTA

05.10.19

9:00 Śp. rodzice Genowefa i Henryk Brzeźniak, dziadkowie Brzeźniak oraz Stanisław i Adela Brzeźniak.
10:00 Śp. rodzice Jadwiga i Kazimierz Zbrzeźniak, dziadkowie Śmigielscy oraz Ryszard Lewicki i jego Rodzice.
16:30 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność w Rodzinie Barbary i Jarosława Szemplińskich.
 NIEDZIELA

06.10.19

 

10:00 Śp. Artur Starzyk – Msza Święta z okazji imienin.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej, łaskę zdrowia i pomyślność dla Wandy Czaplickiej z okazji 90. rocznicy urodzin, intencja Koła Żywego Różańca z Zembrzusa Wielkiego.
15:00 Śp. Stefan Kałamański i Krystyna Kałamańska – Joniak oraz Janusz Biraga – rocznica śmierci Stefana.
Rok liturgiczny 2019/2020


Poczta www

Archiwa
Baza Polskiego Towarzystwa Genealogicznego