Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej





DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI
PONIEDZIAŁEK

31.10.22

15:30 Śp. Wanda Kuskowska  oraz Henryka i Anastazy Kuskowscy, Ania Wawrzyniak – 1. intencja po pogrzebie Wandy. Następna Msza Święta 03.12.2022, godz. 9:00.
16:30 Śp. Wiesława Leleniewska – 5. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 28.11.2022, godz. 15:00.
WTOREK

01.11.22

8:30 Śp. rodzice Marianna i Stanisław Jabłońscy, brat Henryk, Danuta Jabłońska, wszyscy zmarli z rodziny Jabłońskich i rodziny Rudnych.
10:00 Śp. Zenon Szempliński – 2. rocznica śmierci.
12:00 Msza Święta za Parafian.
Śp. Cecylia W. Pawłowska – 1. Msza Święta Gregoriańska.
ŚRODA

02.11.22

10:00 Msza Święta za wszystkich wiernych zmarłych, szczególnie śp. parafian, fundatorów kościoła i dobroczyńców naszej parafii.
15:00 Śp. Genowefa i Henryk Brzeźniak oraz Adela i Stanisław Brzeźniak – rocznica śmierci Henryka.
Śp. Cecylia W. Pawłowska – 2. Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. Agnieszka Gadomska, Przemysław Gadomski, Danuta i Eugeniusz Gadomscy,  Genowefa i Józef Kienik, Leokadia i Jan  Żelarzewscy, Ewa i Kazimierz Króliccy oraz Urszula i Rajmund Wasilewscy.
CZWARTEK

03.11.22

16:00 Śp. Cecylia W. Pawłowska – 3. Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. Jadwiga Kocięcka – 6. rocznica śmierci oraz Kevin Skoniecki, intencja Donaty Skonieckiej z Rodziną.
PIĄTEK

04.11.22

8:00 Śp. Cecylia W. Pawłowska – 4. Msza Święta Gregoriańska.
16:30 Śp. rodzice Irena i Szczepan Dygos oraz bracia: Zenon Dygos – 24. rocznica śmierci oraz Krzysztof Dygos – 2. rocznica śmierci.
SOBOTA

05.11.22

9:00 Śp. Wiesława Dzielińska i Ryszard Dzieliński oraz rodzice Pelagia i Karol Dzielińscy, Irena Dzielińska, Janusz Dzieliński, Ryszard Dzieliński (zamordowany w Pomiechówku), Klementyna Kondracka i Józef Cichowski.
Śp. Cecylia W. Pawłowska – 5. Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Śp. Cezary Nosarzewski – 9. rocznica śmierci.
Śp. Hubert Zembrzuski – Msza Święta z okazji imienin oraz 9. intencja po pogrzebie. Następna Msza Święta 15.01.2023, godz. 12:00.
12:00 Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Czernickiej i łaskę zdrowia dla Sabiny z rodzicami Karoliną i Tomaszem Auguścik.
 

 NIEDZIELA

06.11.22

 

8:30 Śp. Ireneusz Stępień – 20. rocznica śmierci oraz Henryka Stępień.
Śp. Cecylia W. Pawłowska – 6. Msza Święta Gregoriańska.
10:00 Śp. rodzice Teresa i Jan Trętowscy.
Śp. Modest Czarzasty – 24. rocznica śmierci oraz Irena i Kazimierz Kocięccy.
12:00 Msza Święta za Parafian.
Msza Święta o łaskę zdrowia dla Krzysztofa.
15:00 Śp. Mirosław Łąkowski – 5. rocznica śmierci.
Śp. Regina, Stanisław i Marian Jaguś – rocznice śmierci.
Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa