Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Prozdrowotna kampania #ŻyjDobrze została zainicjowana przez inspekcję sanitarną województwa mazowieckiego, aby zachęcić kobiety i mężczyzn do wprowadzenia zmian na lepsze w swoim życiu po pandemii koronawirusa. Ostatnie dwa lata rozprzestrzeniania się po świecie choroby COVID-19 zmieniły praktycznie wszystkie aspekty codziennego życia ludzi. Zaczęliśmy inaczej się zachowywać, inaczej pracować, inaczej spotykać się z innymi osobami. Pandemia koronawirusa licznym odebrała życie, a wielu ludziom znacznie pogorszyła zdrowie i ogólny dobrostan.

W tym czasie troska o swoje zdrowie nabiera więc szczególnego znaczenia. Co po COVID-19? Jak powrócić do zdrowia? Które obszary zdrowia należy objąć swoją uwagą, aby żyć dobrze? Aby żyć zdrowo? Jak wykorzystać wiosenne i letnie miesiące, by wzmocnić swój organizm i dobrze przygotować się na nadchodzącą jesień i zimę, by ograniczyć do minimum sezonowe infekcje?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu zachęca do śledzenia postów dotyczących kampanii, które są zamieszczane na profilu społecznościowym Facebook Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przasnyszu przez najbliższe  tygodnie. Każdy tydzień będzie poświęcony innej tematyce: aktywności fizycznej, higienie, zdrowemu żywieniu, zdrowiu psychicznemu i profilaktyce. Każdego dnia rano i wieczorem będą publikowane pojedyncze posty skierowane do innej grupy wiekowej.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa