Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W środę 5 kwietnia, w budynku szkoły w Czernicach Borowych, odbył się koncert ewangelizacyjny zespołu Full Power Spirit pn.: “Znajdź pomysł na siebie”, zorganizowany dzięki wsparciu Fundacji Scalam “Prostujemy Drogi Życia”. Uczestniczyli w nim starsi uczniowie szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum.  Po południu zespół Full Power Spirit zorganizował projekcję filmu pt.: “Bezcenny dar”.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa