Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Tytuł filmu “Miłość z netu” został wybrany tak, aby dobrze przyjęli go młodzi ludzie. Obraz jest wspaniałą formą ewangelizacji mogącą posłużyć księżom oraz katechetom. Może być wykorzystany podczas rekolekcji jak i w katechezie. Film ukazuje przemianę głównej bohaterki, która od osoby niewierzącej, poszukującej kandydata na męża, przez poznanie wierzącego i praktykującego chłopaka i jego rodziny, dochodzi do poznania Pana Jezusa i wiary.
7672253.3

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa