Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 18 czerwca 2017 r. gościł w naszej parafii ksiądz Dawid Gołębiewski, który pochodzi z parafii Matki Bożej Królowej Polski z Mławy i rodzinnie związany jest z naszą parafią. Ksiądz Dawid święcenia kapłańskie otrzymał 3 czerwca br. z rąk Biskupa Płockiego Piotra Libery, dlatego jest neoprezbiterem i podczas każdej Mszy Świętej udzielał nam błogosławieństwa prymicyjnego. W tym dniu naszymi gośćmi byli również p. Anna Nowakowska i p. Maksym Prystupa – dziennikarze ukraińskiego Radia Maryja z siedzibą w Kijowie, którzy przedstawili sytuację społeczno – religijną w ogarniętej wojną Ukrainie.

Zdjęcia: Katarzyna Rudna

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa