Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Na stronie pojawiła się nowa zakładka “Liturgia Dnia”, która zaprasza nas do codziennej lektury Pisma Świętego w układzie liturgii słowa Mszy świętej w niedziele, święta i dni powszednie. W Roku Wiary postarajmy się, aby Słowo Boże było dla nas źródłem umocnienia i wytrwałości w przeżywaniu naszej wiary, a także światłem i drogowskazem na drogach naszego życia.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa