24 września 2020 - 6. Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Smardzewa W sobotę 10 października br., pod ... +++ 24 września 2020 - Spotkanie młodzieży „Chleb i Wino” w Płocku, Rostkowie, Przasnyszu „Chleb i Wino” – pod takim ha ... +++ 24 września 2020 - ORĘDZIE PAPIEŻA FRANCISZKA NA 54. ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU „Obyś mógł opowiadać i utrwal ... +++ 22 września 2020 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA „A” 20.09.2020 Przeżywamy dzisiaj dwudziestą pi ... +++ 21 września 2020 - Intencje Mszy Świętych 21.09.2020 – 27.09.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 20 września 2020 - Dożynki Parafialne 20.09.2020 +++ 20 września 2020 - Błogosławieństwo dzieci z poświęceniem plecaków i przyborów szkolnych 20.09.2020 +++ 19 września 2020 - Zakończenie prac związanych z budową alejek na cmentarzu parafialnym +++ 18 września 2020 - Uroczystość Świętego Stanisława Kostki w Diecezji Płockiej – patrona dzieci i młodzieży 18.09.2020 +++ 18 września 2020 - Komunikat Rektoratu Wyższego Seminarium Duchownego Zwracam się z uprzejmą prośbą ... +++ webdesign

30 września po raz pierwszy w XVII Jasnogórskim Spotkaniu Środowisk Policyjnych w Częstochowie uczestniczył poczet sztandarowy z przasnyskiej komendy.

Uroczystości rozpoczęły się na placu Biegańskiego w Częstochowie, przyjęciem meldunku przez Komendanta Głównego Policji generała Jarosława Szymczyka. Po złożeniu  wiązanki kwiatów przy pomniku Józefa Piłsudskiego. Pielgrzymi przeszli Aleją Najświętszej Maryi Panny na Jasną Górę. Gdzie  na błoniach jasnogórskich odprawiono uroczystą Mszę Świętą w intencji środowiska policyjnego koncelebrowaną pod przewodnictwem Biskupa Polowego Józefa Guzdka Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Policji wraz z kapelanami Policji. Podczas pobytu w Częstochowie delegację policyjne złożyły również kwiaty i wieńce przed pomnikiem Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, Nieznanego Żołnierza w Alei Henryka Sienkiewicza oraz  na pl. Katyńskim.

Przasnyskie Środowisko Policyjne  reprezentował  Komendant Powiatowy Policji insp. Tomasz Łysiak wspólnie z małżonką podinsp. Iwoną Łysiak,  Naczelnikiem Wydziału Prewencji nadkom. Michałem Szpakowskim oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego podkom. Robertem Seferynem i ich małżonkami.  Delegacji z przasnyskiej komendy towarzyszył poczet sztandarowy w składzie: dowódca  pocztu  sierż.szt. Mariusz Kukawka, sztandarowy  st.sierż. Adam Pniewski i  asystujący st.sierż. Sebastian Blaźlak.

(źródło: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpz/aktualnosci/23930,Pielgrzymka-przasnyskich-policjantow-na-Jasna-Gore.html)