Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Przed południem w Przasnyszu, na placu przed kościołem farnym zebrały się dzieci z wielu parafii naszej diecezji i nie tylko, by po zawiązaniu wspólnoty przez zespół “Made in Heaven” z Pułtuska, udać się pieszo do Rostkowa, w którym urodził się i wychował Święty Stanisław Kostka – nasz patron. Z naszej parafii w pielgrzymce uczestniczyło około 50 osób. Wszyscy pielgrzymi wytrwale maszerowali. Po dotarciu wszystkich grup pielgrzymkowych na miejsce została odprawiona uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Piotra Libery. Po południu w Rostkowie spotkała się młodzież, która uczestniczyła w spotkaniu ewangelizacyjnym i Eucharystii również sprawowanej przez biskupa Piotra Liberę. Na zakończenie spotkania w późnych godzinach wieczornych odbył się koncert zespołu “Strona B”. Warto zauważyć, że przez cały dzień dopisywała pogoda, za co Bogu niech będą dzięki.

Tekst: Magdalena Stępień

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa