Po raz czwarty w Płocku odbyło się Diecezjalne Święto Rodziny. Rozpoczęła je Msza św. w katedrze pod przewodnictwem bp. Szymona Stułkowskiego, a po niej ulicami Płocka przeszedł XIV Marsz dla Życia i Rodziny. W jego trakcie składano kwiaty w miejscach związanych z pamiętną wizytą Jana Pawła II w Płocku, 35 lat temu. Uczestnicy marszu dotarli do ogrodu WSD w Płocku, gdzie odbywał się festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji szczególnie dla małych uczestników. Diecezjalnemu świętowaniu towarzyszyło hasło: „Czas obronić małżeństwo!”, „Czas obronić życie!”.






