W piątek 22 lipca 2022 roku na placu przed Komendą Powiatową Policji w Przasnyszu odbyły się powiatowe obchody Święta Policji z okazji 103. rocznicy powstania Policji Państwowej, w których udział wzięli funkcjonariusze, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście.
Główne uroczystości poprzedziła msza święta w intencji policjantów oraz pracowników policji, która odbyła się w kościele farnym parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, pod przewodnictwem kapelana przasnyskiej policji ks. Michała Gaszczyńskiego – proboszcza parafii w Czernicach Borowych. Następnie zgromadzeni przenieśli się na plac przed przasnyską komendę policji, gdzie odbył się uroczysty apel oraz wręczenie nominacji na wyższy stopień służbowy.

Źródło: Powiat Przasnyski