Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W piątek, (23 lipca 2021 roku) na placu przed Komendą Powiatową Policji w Przasnyszu, odbyły się powiatowe obchody Święta Policji, w których udział wzięli funkcjonariusze, przedstawiciele samorządów oraz zaproszeni goście.
Obchody Święta Policji rozpoczęły się mszą świętą w kościele farnym Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu w intencji policjantów oraz pracowników Policji. Następnie na placu przed przasnyską komendą policji, odbyła się uroczysta zbiórka podczas której minutą ciszy i odegraniem melodii „Śpij kolego w ciemnym grobie..” został oddany hołd zmarłemu przed kilkoma dniami kapelanowi przasnyskich policjantów Śp. ks. prałat Tadeuszowi Niestępskiemu. Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w swoim wystąpieniu zapewnił, że każdego dnia przasnyscy policjanci dbają o dobro i poczucie bezpieczeństwa obywateli naszego kraju, a w sposób szczególny o bezpieczeństwo mieszkańców naszej małej ojczyzny jaką jest powiat przasnyski. W swoim przemówieniu wspomniał również o dobrej współpracy z władzami samorządowymi, a na zakończenie Komendant Łysiak podkreślił, że jest dumny z tego, że od wielu lat może kierować przasnyską Komedą.
Podczas uroczystości 30 policjantom, wręczono nominacje na wyższy stopnień służbowy. W korpusie oficerów awansowało 2 policjantów, w korpusie aspirantów 7 policjantów, w korpusie podoficerów 18 policjantów , a w korpusie szeregowych 3 policjantów.
Na zakończenie Komendant życzył wszystkim policjantom i pracownikom Policji, satysfakcji z pełnionej służby a ich rodzinom, cierpliwości i okazywania wsparcia.

(źródło: KPP Przasnysz)

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa