5 grudnia 2021 - Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie +++ 2 grudnia 2021 - Jubileusz 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej w Pułtusku Akcja Katolicka Diecezji Płockiej ... +++ 1 grudnia 2021 - Rekolekcje Adwentowe 2021 +++ 29 listopada 2021 - Ciekawy film na Adwent – Nędzarz i Madame +++ 29 listopada 2021 - I NIEDZIELA ADWENTU „C” 28.11.2021 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 29 listopada 2021 - Intencje Mszy Świętych 29.11.2021 – 05.12.2021 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 28 listopada 2021 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 27 listopada 2021 - Rekolekcje Adwentowe w Roku Świętego Józefa Czernice Borowe, dn. 28 listopada ... +++ 27 listopada 2021 - Spotkanie dzieci na cmentarzu parafialnym z modlitwą za zmarłych przed uroczystością Pierwszej i Drugiej Komunii Świętej 21.11.2021 +++ 26 listopada 2021 - Msza Święta z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora 20.11.2021 +++ webdesign
W piątek (24 lipca 2020 roku) na placu przed Komendą Powiatową Policji w Przasnyszu, odbyły się powiatowe obchody Święta Policji, w których udział wzięli funkcjonariusze, przedstawiciele samorządów oraz zaproszeni goście.
Obchody Święta Policji rozpoczęły się mszą świętą w kościele farnym Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, którą celebrował Kapelan Przasnyskiej Policji ks. Prałat. Tadeusz Niestępski wspólnie z ks. Andrzejem Petrykowskim oraz ks. Michałem Gaszczyńskim proboszczem parafii w Czernicach Borowych w intencji policjantów oraz pracowników Policji. Następnie na placu przed przasnyską komendą policji, odbyła się uroczysta zbiórka. Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w swoim wystąpieniu zapewnił, że każdego dnia przasnyscy policjanci dbają o dobro i poczucie bezpieczeństwa obywateli naszego kraju, a w sposób szczególny o bezpieczeństwo mieszkańców naszej małej ojczyzny jaką jest powiat przasnyski. W swoim przemówieniu wspomniał również o dobrej współpracy z władzami samorządowymi, a na zakończenie Komendant Łysiak podkreślił, że jest dumny z tego, że przez wiele lat mógł kierować przasnyską Komedą.
Podczas uroczystości 46 policjantom, wręczono nominacje na wyższy stopnień służbowy. W korpusie oficerów awansowało 4 policjantów, w korpusie aspirantów 20 policjantów, w korpusie podoficerów 15 policjantów , a w korpusie szeregowych 7 policjantów.
Na zakończenie Komendant życzył wszystkim policjantom i pracownikom Policji, satysfakcji z pełnionej służby a ich rodzinom, cierpliwości i okazywania wsparcia.

Rok liturgiczny 2021/2022