3 grudnia 2020 - 190. rocznica wybuchu Powstania Listopadowego fot. Kancelaria Sejmu / Aleksander ... +++ 3 grudnia 2020 - Pomóżmy Laurze!!! W imieniu rodziców Laury chorując ... +++ 1 grudnia 2020 - I NIEDZIELA ADWENTU „B” 29.11.2020 Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Adw ... +++ 1 grudnia 2020 - Rekolekcje Adwentowe 2020 +++ 30 listopada 2020 - Intencje Mszy Świętych 30.11.2020 – 06.12.2020 DATA GODZINA TREŚĆ INTENCJI PONIE ... +++ 29 listopada 2020 - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom +++ 28 listopada 2020 - Papież zachęcił Polaków do dobrego przeżywania Adwentu Niech radosne oczekiwanie na przyj ... +++ 28 listopada 2020 - Prezydium Episkopatu: Niech adwentowe oczekiwanie nas przemieni Niech oczekiwanie na spełnienie te ... +++ 28 listopada 2020 - Oddanie33 Więcej informacji >>> +++ 26 listopada 2020 - Rekolekcje Adwentowe Czernice Borowe, dn. 29 listopada ... +++ webdesign
W piątek (24 lipca 2020 roku) na placu przed Komendą Powiatową Policji w Przasnyszu, odbyły się powiatowe obchody Święta Policji, w których udział wzięli funkcjonariusze, przedstawiciele samorządów oraz zaproszeni goście.
Obchody Święta Policji rozpoczęły się mszą świętą w kościele farnym Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, którą celebrował Kapelan Przasnyskiej Policji ks. Prałat. Tadeusz Niestępski wspólnie z ks. Andrzejem Petrykowskim oraz ks. Michałem Gaszczyńskim proboszczem parafii w Czernicach Borowych w intencji policjantów oraz pracowników Policji. Następnie na placu przed przasnyską komendą policji, odbyła się uroczysta zbiórka. Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w swoim wystąpieniu zapewnił, że każdego dnia przasnyscy policjanci dbają o dobro i poczucie bezpieczeństwa obywateli naszego kraju, a w sposób szczególny o bezpieczeństwo mieszkańców naszej małej ojczyzny jaką jest powiat przasnyski. W swoim przemówieniu wspomniał również o dobrej współpracy z władzami samorządowymi, a na zakończenie Komendant Łysiak podkreślił, że jest dumny z tego, że przez wiele lat mógł kierować przasnyską Komedą.
Podczas uroczystości 46 policjantom, wręczono nominacje na wyższy stopnień służbowy. W korpusie oficerów awansowało 4 policjantów, w korpusie aspirantów 20 policjantów, w korpusie podoficerów 15 policjantów , a w korpusie szeregowych 7 policjantów.
Na zakończenie Komendant życzył wszystkim policjantom i pracownikom Policji, satysfakcji z pełnionej służby a ich rodzinom, cierpliwości i okazywania wsparcia.

Rok liturgiczny 2020/2021