Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

W niedzielę 27 października po Mszy świętej o godz. 12:00 został przeniesiony odnowiony krzyż misyjny, który został ustawiony na cmentarzu parafialnym, aby przypominał w tym szczególnym miejscu o tym, że jest znakiem naszego zbawienia. Poprzedni krzyż, który znajdował się na cmentarzu został dotknięty “zębem czasu”. W miejsce krzyża przeniesionego z otoczenia kościoła w przyszłym roku zostanie ustawiony nowy krzyż wykonany również z drzewa dębowego w oczekiwaniu na kolejne misje parafialne. Krzyż misyjny, który został ustawiony na cmentarzu został wykonany własnoręcznie przed laty przez śp. Jana Naszkiewicza z Czernic Borowych, a w ostatnim czasie gruntownie odnowiony przez p. Eugeniusza Trojanowicza z Chojnówki. W nabożeństwie Koronki do Miłosierdzia Bożego zgromadzeni wierni pomodlili się za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu i w obrębie całej parafii.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa