Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Inaugurację roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą, którą odprawił ks Michał Gaszczyński. Następnie  uczniowie, rodzice i nauczyciele,  na czele z pocztem sztandarowym przeszli przed Grób Nieznanego Żołnierza, aby minutą ciszy oddać hołd ofiarom II wojny światowej. Dalsza część uroczystego rozpoczęcia nauki miała miejsce na sali gimnastycznej. W tym wyjątkowym dniu swą obecnością zaszczyciły nas Panie z Klubu Seniora z Czernic Borowych. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego pani Dyrektor Małgorzata Góralczyk serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości i poinformowała o głównych kierunkach pracy szkoły w bieżącym roku szkolnym. Emerytowany nauczyciel pan Jan Pikus nawiązał do 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i wydarzeń, które miały miejsce na terenie Czernic Borowych. Pani Joanna Szafrańska przedstawiła działania podejmowane w szkole w ramach realizacji akcji „Przerwany marsz…”. Na zakończenie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa