Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Zawody zostaną rozegrane już po raz drugi na terenie przasnyskiego lotniska. Idea imprezy polega na podzieleniu dystansu maratonu (42,195 km) na 7 etapów po 6 km (ostatni etap 6,195 km). W każdą sobotę począwszy od 05.01.2013 r. zawodnicy będą pokonywali kolejny odcinek maratonu. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w jednym z etapów przewidziany jest dodatkowy ósmy etap, który umożliwi ukończenie zawodów.

Pierwszy etap ZiMNaRa startuje już w sobotę 05.01.2013 r. punktualnie o godz. 10.00 z parkingu koło wieży kontroli lotów przasnyskiego lotniska. Trasa prowadzić będzie wokół pasa startowego. Opłata za udział wynosi 20 zł. Uczestnicy, którzy ukończą wszystkie etapy biegu otrzymają pamiątkowy medal i dyplom.

Impreza ma charakter rekreacyjno – rozrywkowy, nie ma limitu czasu w którym trzeba się zmieścić i ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy mają odwagę stawić czoła surowym warunkom pogodowym takich jak mróz, zaspy śnieżne, silny wiatr. Zgodnie z regulaminem zawody odbywają się niezależnie od panujących warunków pogodowych.
Impreza kierowana jest nie tylko do doświadczonych biegaczy ale przede wszystkim do osób, którym do tej pory brakowało motywacji do pracy nad własną kondycją. Pokonanie dystansu maratonu zimą dostarczy niezapomnianych wrażeń i satysfakcji.

Chętnych do udziału proszę o wysyłanie zgłoszeń na maila: vinio8@o2.pl . W treści proszę podać imię, nazwisko, adres, rok urodzenia, kontakt telefoniczny i reprezentowany klub.

Ze względu na duże zainteresowanie żołnierzy w tegorocznej edycji zostanie zorganizowana odrębna klasyfikacja dla wojskowych. Mundurowi będą rywalizować w każdy piątek, zaś wszyscy pozostali zawodnicy w soboty tak jak w regulaminie.

>>>REGULAMIN<<<

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa