Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

Kochani Bracia i Siostry!

W piątek 6 stycznia będziemy obchodzili uroczystość Objawienia Pańskiego. Tego dnia w modlitwach polecamy dzieło misyjne Kościoła. W mieście Płocku odbędzie się szósty Orszak Trzech Króli, który przejdzie uroczyście od Bazyliki Katedralnej do parafii pw. św. Józefa. Wiem, że podobne Orszaki odbędą się w wielu innych parafiach naszej diecezji. Zachęcam Was serdecznie do udziału w tych inicjatywach. Pójdźcie z Trzema Królami śpiewać kolędy i pokazać radość chrześcijańskiej wiary! Niech całe Wasze rodziny doświadczą tego dnia pokoju i ciepła z bycia razem!

Na czas radosnego świętowania Objawienia Pańskiego i organizowane Orszaki Trzech Króli z serca Wam wszystkim błogosławię: w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

Wasz Biskup Piotr

Komitet Organizacyjny Orszaku Trzech Króli 2017 w Przasnyszu ogłasza Konkurs na Gwiazdę Betlejemską. Do wzięcia udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców przasnyskich Parafii. W Konkursie mogą wziąć udział obracające się gwiazdy, co najmniej ośmioramienne. Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się podczas Orszaku Trzech Króli 2017.
Jury Konkursu wybierze najpiękniejszą Gwiazdę, spośród tych które zaprezentują się w Orszaku. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Orszaku Trzech Króli i wspólnego, rodzinnego świętowania. Organizatorzy Orszaku Trzech Króli 2017.

Rok liturgiczny 2022/2023

Poczta www

Archiwa