W czwartek 19 grudnia miało miejsce spotkanie wigilijne dla dzieci z rodzin naszej parafii w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Spotkanie to było możliwe dzięki inicjatywie Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnego Zespołu Caritas, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czernicach Borowych. Dobroczyńcami akcji przeprowadzonej już po raz drugi w czasie adwentu są poszczególne rodziny, osoby indywidualne oraz instytucje i urzędy życia publicznego. Spotkanie obfitowało w różne atrakcje, gry i zabawy z udziałem dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości. Najważniejszym przeżyciem dla dzieci niewątpliwie było przybycie Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom świąteczne paczki i dostarczył wielu emocji pytając, czy dzieci były grzeczne. Parafia serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia wigilijnego spotkania ze Świętym Mikołajem, jednocześnie życząc pięknej, nastrojowej wigilii, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławionego Nowego Roku.