Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

1 maja 2012 r. w Kościele Parafialnym pw. św. Achacjusza, w pierwszą rocznicę beatyfikacji Jana Pawła II gościnnie wystąpiła Pani Barbara Sitek-Wyrembek – poetka, z zawodu ekonomistka i bibliotekarka, od wielu lat członkini Klubu Pracy Twórczej i Stowarzyszenia Pracy Twórczej, działających przy Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.
Spotkanie odbyło się w trakcie Mszy Świętej o godz. 10:00. Poetka zaprezentowała kilka utworów z tomików: „…i uchyl chociaż powiekę Ojcze”, „Płomyki pamięci”. Ponadto opowiadała wrażenia ze spotkań z ciekawymi ludźmi, m.in. Janem Pawłem II.


Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa