Msze Święte
Msze Święte w niedziele:
10:00 12:00 15:00
Transmisje Mszy Świętych >>>
Liturgia Dnia

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Gość Niedzielny

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży

Caritas Diecezji Płockiej

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku

Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia

Księgarnia Diecezjalna

Płocki Instytut Wydawniczy

Fundacja SCALAM


Nowa Ewangelizacja
Diecezji Płockiej

1.300 młodych ludzi z diecezji płockiej uczestniczy w spotkaniach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Młodzież z diecezji płockiej mieszkała na polu namiotowym w Pobiedniku Wielkim koło Krakowa. Niestety, każdego dnia padał deszcz. Mimo pogodowych trudności młodzi brali udział w całym programie ŚDM: katechezach, Mszach Świętych, Festiwalu Młodych z licznymi atrakcjami kulturalnymi, a do Krakowa dojeżdżali tramwajem. Młodzi wysłuchali m.in. katechezy wygłoszonej przez bp. Mirosława Milewskiego, biskupa pomocniczego diecezji płockiej w Pobiedniku Wielkim,, a potem wzięli udział w Mszy Świętej., której przewodniczył. Zachęcał on młodych do częstego przyjmowania sakramentu pokuty. Ks. Rafał Grzelczyk, który w Płocku koordynował Dni w Diecezji ŚDM, towarzyszył w Krakowie młodzieży z diecezji płockiej. W tej grupie brały czynny udział 4 osoby z naszej parafii: Aleksandra Biraga, Katarzyna Bugaj, Magdalena Stępień i kleryk Damian Mikłowski.

Zdjęcia: Katarzyna Bugaj


Zdjęcia: Magdalena Stępień

Rok liturgiczny 2023/2024

Poczta www

Archiwa